آغاز طرح نظارتی عیدانه استاندارد در خوزستان
آغاز طرح نظارتی عیدانه استاندارد در خوزستان
مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: طرح "نظارتی عیدانه استاندارد" با هدف ارزیابی کیفیت کالا و ارائه خدمات ویژه ایام نوروز از ۱۵ اسفند ماه جاری در استان آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

علی داوودی بیان‌کرد: بر اساس تاکید رئیس جمهور در جلسه شورای عالی استاندارد به منظور ارتقاء خدمات این سازمان به مردم و توجه بیشتر به موضوع کیفیت خدمات قابل ارائه توسط دستگاه‌ها و اشخاص در ایام نوروز، این طرح اجرایی شده است.

داوودی افزود: در قالب این طرح، نظارت بر هتل‌ها، هتل آپارتمان و زائرسرا، فرودگاه‌ها، پایانه‌های اتوبوسرانی برون شهری و ایستگاه‌های قطار برون شهری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز پذیرایی و رستوران‌ها، مراکز اقامتی بین راهی، میادین میوه و تره بار، خدمات قالیشویی و مراکز فروش شیرینی و آجیل انجام خواهد داد.

مدیر کل استاندارد خوزستان با اشاره پیش بینی های صورت گرفته مبنی بر اینکه مسافران نوری استان نسبت به گذشته از افزایش قابل توجهی برخوردار خواهند بود گفت: در جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به مردم و مسافران، تقاضا داریم دستگاه های مرتبط حداکثر همکاری را در راستای اجرای این طرح مهم با اداره کل استاندارد استان داشته باشند.

مردم می توانند برای اطمینان از صحت علامت استاندارد درج شده بر روی کالاها شماره ۱۰ رقمی کنار این علامت را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند.

  • منبع خبر : ایرنا