اجرای مرحله ی دوم طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حادثه در برخی روستاهای زلزله زده ی شهرستان اندیکا
اجرای مرحله ی دوم طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حادثه در برخی روستاهای زلزله زده ی شهرستان اندیکا

عصر اولین ها// مرحله ی دوم طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حادثه در برخی روستاهای زلزله زده ی شهرستان اندیکا اجرا شد. به همت موسسه ی پایکار آدلان تاراز اندیکا و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اندیکا با همکاری کلینیک نگاه سپید و شبکه بهداشت و درمان،طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حوادث انجام شد. […]

عصر اولین ها// مرحله ی دوم طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حادثه در برخی روستاهای زلزله زده ی شهرستان اندیکا اجرا شد.

به همت موسسه ی پایکار آدلان تاراز اندیکا و سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اندیکا با همکاری کلینیک نگاه سپید و شبکه بهداشت و درمان،طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حوادث انجام شد.

اشکان اسدی مدیر عامل موسسه پایکار آدلان تاراز اندیکا در این خصوص اظهار داشت: بعد از هر حادثه ای اعم از زلزله،سیل و…دو نوع آسیب جسمی و روحی به افراد وارد می‌شود که در این راستا در طرح مداخله ی روانشناختی بعد از حادثه وضعیت روحی و روانی زلزله زدگان برخی روستاهای اندیکا مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود:در این طرح افراد آسیب پذیر از جمله مادران باردار،دانش آموزان و گروه سنی سالمندان در برخی از روستاهای مناطق زلزله زده شهرستان مورد ارزیابی قرار گرفت و هم چنین مراجعه کنندگانی که نیاز به مراجعه به پزشک متخصص و دارو درمانی داشتند توسط واحد بهداشت روان شبکه بهداشت به پزشکان متخصص جهت پیگیری وضعیت موجود معرفی شدند.