استاندار خوزستان عنوان کرد؛ تلاش برای اجرایی شدن جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز
استاندار خوزستان عنوان کرد؛ تلاش برای اجرایی شدن جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز

شهر اولین ها//استاندار خوزستان از عزم جدی دولت و وزارت راه و شهرسازی برای اجرایی شدن جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز خبر داد  غلامرضا شریعتی در آیین اغاز عملیات اجرایی جاده مسجدسلیمان – بازفت اظهار کرد: این قطعه یکی از پروژه های زیرساختی استان است و قطعه ای که امروز اغاز شد، قطعه ای از […]

شهر اولین ها//استاندار خوزستان از عزم جدی دولت و وزارت راه و شهرسازی برای اجرایی شدن جاده میانبر مسجدسلیمان – اهواز خبر داد

 غلامرضا شریعتی در آیین اغاز عملیات اجرایی جاده مسجدسلیمان – بازفت اظهار کرد: این قطعه یکی از پروژه های زیرساختی استان است و قطعه ای که امروز اغاز شد، قطعه ای از محور بین استانی خوزستان به شهرکرد خواهد بود و امیدواریم در آینده ای نزدیک بخش های دیگر این پروژه هم آغاز شود.
شریعتی افزود: اعتبار قطعه اول جاده مسجدسلیمان به شهرکرد توسط شرکت توسعه زیرساخت راههای کشور تامین شده است.
وی ادامه داد:امیدواریم با انجام این پروژه در این مسیر و ادامه آن در استان چهارمحال و بختیاری این محور به یک جاده اصلی و ایمن بین دو استان با نگاه گردشگری و اقتصادی-تجاری تبدیل شود.
شریعتی تصریح کرد:این پروژه قرار است طی مدت زمان سه سال به بهره برداری برسد و در تلاشیم بخش های دیگر پروژه جاده خوزستان به شهرکرد که شامل جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز می شود هم بزودی به مرحله اجرا برسد.
وی ادامه داد: با نگاه به ۲۰ سال گذشته مسجدسلیمان همه فکر می کردند این منطقه دیگر فراموش شده است اما برنامه ریزی های خوبی برای این شهرستان شده است و نتایج به صورت محسوس قابل مشاهده است.
شریعتی گفت: دولت مصمم است رفت و آمد به این شهرستان را تسهیل کند و این پروژه جاده مسجدسلیمان به بازفت هم در راستای همین هدف است و مسجدسلیمان این قابلیت را به صورت جدی دارد که به عنوان یک منطقه توریست پذیر معرفی و برای آن سرمایه گذاری شود.
استاندار خوزستان بیان کرد: حجم آب ها، جنگل ها، کوهها محل هایی است که می طلبد در آن سرمایه گذاری و از این پتانسیل بخوبی استفاده کرد که امیدوارم با همدلی به وجود آمده همه تلاش کنند گره های مردم یکی پس از دیگری باز شود.