اصلاح فاضلاب نمره یک با تمامی امکانات در حال انجام است + تصاویر
اصلاح فاضلاب نمره یک با تمامی امکانات در حال انجام است + تصاویر

سایت خبری شهر اولین ها//فاضلاب این منطقه قدمت ۷۰ ساله دارد که به مرور تخریب و آب و فاضلاب به لایه های زیرین بلوار اصلی خیابان آزادی ( نمره یک) نفوذ و حفره هایی به عمق تقرببا ۴ متر و به عرض ۶ مترو به طول ۱۵ متر در وسعت گسترده ای ایجاد کرده است. […]

سایت خبری شهر اولین ها//فاضلاب این منطقه قدمت ۷۰ ساله دارد که به مرور تخریب و آب و فاضلاب به لایه های زیرین بلوار اصلی خیابان آزادی ( نمره یک) نفوذ و حفره هایی به عمق تقرببا ۴ متر و به عرض ۶ مترو به طول ۱۵ متر در وسعت گسترده ای ایجاد کرده است.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها،  اسفندیارباقری سرپرست شهرداری مسجدسلیمان در خصوص ریزش کانال شبکه فاضلاب میدان نمره یک  اظهار داشت : پروژه عملیاتی فوق با توجه به حجم بالای خاکبرداری ؛ لجن برداری با همکاری مشترک اداره آبفا و اداره راهنمایی و رانندگی درحال انجام می باشد.

وی گفت : فاضلاب این منطقه قدمت ۷۰ ساله دارد که به مرور تخریب و آب و فاضلاب به لایه های زیرین بلوار اصلی خیابان آزادی  ( نمره یک)  نفوذ و حفره هایی به عمق تقرببا ۴ متر و به عرض ۶ مترو به طول ۱۵ متر در وسعت گسترده ای ایجاد کرده  است.

باقری افزود : درصورت عدم اصلاح و ترمیم؛ خسارات جبران ناپذیری بوجود می آمد.

سرپرست شهرداری در پایان افزود: شروع پروژه رفع اصلاح شبکه فاضلاب خیابان آزادی نمره یک،با توجه به اینکه در مسیر گلوگاه خیابان اصلی شهر می باشد که باتمام امکانات درحال اصلاح و ترمیم آن هستیم و در تلاشیم  طی روزهای آینده  این مشکل برطرف گردد .