اعلام حمایت قاطعانه پرسنل شهرداری از شهردار تلاشگر مسجدسلیمان در نماز جمعه
اعلام حمایت قاطعانه پرسنل شهرداری از شهردار تلاشگر مسجدسلیمان در نماز جمعه

شهر اولین ها//جمع کثیری از مدیران، کارمندان و کارگران خدوم شهرداری با حضور خودجوش در مصلی نماز جمعه ضمن بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از مقام معظم رهبری پس از نماز جمعه در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ی مسجدسلیمان خواستار حمایت از شهردار تلاشگر و زحمتکش، […]

شهر اولین ها//جمع کثیری از مدیران، کارمندان و کارگران خدوم شهرداری با حضور خودجوش در مصلی نماز جمعه ضمن بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از مقام معظم رهبری پس از نماز جمعه در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ی مسجدسلیمان خواستار حمایت از شهردار تلاشگر و زحمتکش، مهندس عبداله قاسمی صالح بابری که در مدت کوتاه حضور خود و در دست گرفتن سکان مدیریت شهری توانسته است نسبت به پرداخت حقوق معوقه و بیمه ی کارکنان، اجرای پروژه های عمرانی بخوص آسفالت محلات محروم شهر و سایر خدمات شهری در مدت سه ماه به انجام برساند بوده و همچنین خواستار نکوهش افرادی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نسبت به زحمات و خدمات صورت گرفته اظهار گلایه داشته، ظهر امروز مورخ ۹۵/۰۶/۱۲ با حضور در نماز پر فضیلت جمعه از مسئولین شهرستان، خاصه امام جمعه محترم و سایر مسئولین شهرستان را داشتند.

در ادامه حجت الاسلام امینی امام جمعه ی مسجدسلیمان با حضور در جمع کارکنان حاضر در مصلی پیرامون مسائل و مشکلات موجود در شهر و فضای خدمتگزاری که در سطح منطقه به وجود آمده مواردی را بیان و ضمن حمایت از خدمات قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان و همچنین کارکنان تلاشگر و خدوم این مجموعه ی خدماتی اظهار تشکر و قدردانی نمود و در ادامه مدیران حاضر در مصلی جلسه ای خصوصی پیرامون اتفاقات و حواشی ایجاد شده نسبت به شهرداری برگزار نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی، ظهر امروز جمع کثیری از مدیران، کارمندان و کارگران خدوم شهرداری با حضور خودجوش در مصلی نماز جمعه ضمن بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری، پس از برگزاری پر فضلیت نماز جمعه، طی دیداری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان مسجدسلیمان خواستار و مصمم حمایت از شهردار تلاشگر این شهرستان گردیدند. عبداله قاسمی صالح بابری چهره ای که توانست در مدت زمان سه ماهه در مسند سکانداری شهرداری خدمات ارزنده، و عمرانی چشم گیری را به مرحله ظهور برساند، که از جمله میتوان به اجرای پروژه های عمرانی علی الخصوص آغاز نهضت روکش آسفالت محلات کمتر توسعه یافته مختلف، اجرای کانالهای آبهای سطحی، ادامه اجرای تکمیل پارک ۱۱ هکتاری ورودی شهر، تکمیل و تجهیز کشتارگاه دام، آغاز طرح مطالعاتی تعریض جاده خیابان ۱۷ شهریور و . . . وهمچنین ساماندهی چارت سازمانی و چیدمان اصولی نیروها، و به روز کردن مطالبات معوقه کارکنان حرکتهای تازه ای را آغاز نماید.ابن حواشی طی روزهای گذشته با مصاحبه تنش زای، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر با یک سایت خبری صورت گرفته، که باعث نارضایتی این مجموعه گردیده است. درادامه این روند پرسنل شهرداری ضمن گلایه در محضر امام جمعه، خواستار برخورد قانونی با عاملین انتشار اخبار کذب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شدند. حجت السلام امینی، خطیب جمعه مسجدسلیمان ضمن حضور در جمع کارکنان حاضر در مصلی، در خصوص مسائل و مشکلات موجود شهر و فضای خدمتگزاری که در سطح منطقه به وجود آمده، مواردی را بیان و ضمن حمایت از خدمات خالصانه عبدالله قاسمی صالح بابری شهردار مسجدسلیمان و کارکنان تلاشگر خدوم این مجموعه خدماتی تقدیر نمودند. در پایان پیرامون اتفاقات و حواشی ایجاد شده، نسبت به شهرداری جلسه ای خصوصی برگزار گردید.