افتتاح دوباره طرح های افتتاح شده در مسجدسلیمان !؟
افتتاح دوباره طرح های افتتاح شده در مسجدسلیمان !؟
سه طرح تولیدی با حضور معاون وزیر صمتدر مسجدسلیمان پس از ۱۵ سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشتند. با این حال برخی از این طرح ها طی سال های گذشته به بهره برداری رسیده بودند.

عصر اولین ها// سه طرح تولیدی راکد در شهرستان مسجدسلیمان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران فعالیت مجدد خود را از سر گرفتند. از جمله این طرح‌ها واحد تولید لبنیات تک تاراز، واحد تولیدی مواد شوینده و بهداشتی پارسوماش و تولیدی تیرچه صنعتی یوسفی می باشد. گفته می شود هر سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره یک مسجدسلیمان پس از ۱۵ سال رکود و تعطیلی دوباره به چرخه تولید برگشتند.

با این حال باید اشاره داشت یکی از این طرح ها که زعم مسئولین پس از ۱۵ سال راکد بودن مجددا فعال شده واحد تولید لبنیات تک تاراز است. این واحد تولیدی پیش از این در خرداد ۹۸نیز با حضور جمعی از مسئولین به بهره برداری رسیده بود و محصولات آن نیز در سطح بازار به شهروندان عرضه شده است. علاوه بر این به گواه برخی شهروندان محصولات واحد تولیدی تیرچه صنعتی نیز پیش از این ارائه شده بود. با این حال انتظار می رفت که با حمایت بیشتر از کسب و کارهای خصوصی طی سال های اخیر واحدهای تولیدی بیشتر از این وارد مدار شوند تا علاوه بر حمایت از تولید و تحقق شعار سال، موجب اشتغال زایی نیز شود. هر چند گویا مسئولین بیشتر در اندیشه افتتاح دوباره طرح هایی هستند که پیش از این به بهره برداری رسیده است.

افتتاح طرح های تولیدی در مسجدسلیمان -بهمن ۱۴۰۰

افتتاح واحد تولیدی لبنیات تک تاراز در مسجدسلیمان -خرداد ۱۳۹۸