افتخارآفرینی کارگران خوزستان در نخستین دوره مسابقات مهارت کارگران ایران
افتخارآفرینی کارگران خوزستان در نخستین دوره مسابقات مهارت کارگران ایران
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: کارگران خوزستان دو مدال طلا و نقره نخستین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران کسب کردند.

شهرام ملایی هزار وندی مدیرکل آموزس فنی وحرفه‌ای خوزستان گفت: در نخستین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ، خوزستان با ۱۳ شرکت کننده از شرکت‌های شیر پگاه خوزستان، شرکت کشت وصنعت کارون شوشتر، شرکت کشت وصنعت نیشکر امام خمینی (ره) شوشتر، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و شرکت ملی حفاری ایران موفق شد توسط محمدحجت خواه ازشرکت ملی حفاری ایران مدال طلای رشته طراحی قطعات صنعتی با نرم‌افزار Solid works و ابراهیم برومند نیا از کروه ملی صنعتی فولاد ایران نیز مدال نقره رشته تراشکاری یونیورسال این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

او می گوید: افزایش بهره‌وری و کارایی، تحرک اجتماعی، پیشرفت شغلی، گسترش خلاقیت و نوآوری، کسب و انتقال تجربه و آشنایی با استاندارد‌های جدید مهارت از مزایای برگزاری این مسابقات است.

به گفته او شناسایی و کشف استعداد‌های برتر مهارتی از دیگر مزایای برگزاری مسابقات است که می‌تواند فرصتی را برای معرفی بنگاه‌های اقتصادی متعهد به مهارت‌آموزان فراهم‌کند و موجب توسعه برند و گسترش بازار در سطح ملی و بین‌المللی شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: با توجه به وجود صنایع وبنگاه‌های اقتصادی در استان برای حضور پر قدرت در دومین این مسابقات در سال آینده برنامه ریزی جامعی صورت خواهدگرفت.

به گفته او با اعطای مدال طلا، نقره و برنز به همراه جوایز نفیس به نفرات اول تا سوم هر رشته، از برگزیدگان مسابقات ملی مهارت کارگران ایران تجلیل و علاوه بر آن برای برگزیدگان، کارت مربیگری و آزمون گری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و گواهینامه حضور در مسابقات مذکور صادر خواهد شد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان