افراد بالای ۴۱ سال خوزستانی برای دریافت واکسن اقدام کنند
افراد بالای ۴۱ سال خوزستانی برای دریافت واکسن اقدام کنند

عصر اولین ها//رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز واکسیناسیون افراد ۴۱ سال به بالا در خوزستان خبر داد. دکتر فرهاد ابول نژادیان پنجشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: مجوز تزریق واکسن به افراد متولد سال ۵۹ به قبل در خوزستان صادر شد و سامانه سلامت برای ثبت‌نام این افراد […]

عصر اولین ها//رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز واکسیناسیون افراد ۴۱ سال به بالا در خوزستان خبر داد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان پنجشنبه شب در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: مجوز تزریق واکسن به افراد متولد سال ۵۹ به قبل در خوزستان صادر شد و سامانه سلامت برای ثبت‌نام این افراد فعال است.

وی افزود: رسیدن واکسیناسیون به گروه‌های سنی جوانان باعث کاهش خطر ابتلا به کرونا می شود لذا تا زمان واکسیناسیون عمومی باید بیشتر مراقب باشیم تا عزیزانمان را از دست ندهیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به واکسیناسیون افراد ۴۳ سال به بالا در استان گفت: خوشبختانه روند واکسیناسیون با سرعت خوبی در حال انجام بوده و روزانه حدود ۳۰ هزار نفر در استان واکسینه می شوند.

وی افزود: از واجدین شرایط درخواست داریم پس از ثبت نام در سایت salamat.gov.ir نسبت به دریافت واکسنشان اقدام کرده و تا حد امکان از تجمع در مراکز پرهیز کنند.

در حال حاضر ۹ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۹ شهرستان نارنجی و ۹ شهرستان زرد کرونایی هستند.

تاکنون حدود ۹۰۰ هزار دز واکسن در خوزستانی تزریق شده است.