افزایش شمار بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان
افزایش شمار بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان

عصر اولین ها// رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی ۲۵ بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان خبرداد. شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:دیروز ۲۵بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شده اند که از این تعداد۸ نفر مربوط به آبادان، ۲ نفر از خرمشهر و ۱۵ نفر مربوط به  شادگان هستند. […]

عصر اولین ها// رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از شناسایی ۲۵ بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان خبرداد.

شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:دیروز ۲۵بیمار کرونایی در جنوب غرب خوزستان شناسایی شده اند که از این تعداد۸ نفر مربوط به آبادان، ۲ نفر از خرمشهر و ۱۵ نفر مربوط به  شادگان هستند.

او افزود: از این ۲۵ مورد مثبت جدید ۲۴ نفر به صورت سرپایی هستند .

 رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان  تصریح کرد: دیروز نیز ۴ نفر بستری و ۷ نفر نیز بهبود و از بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان ترخیص شده اند.

 سلمان زاده با بیان اینکه خوشبختانه مورد فوتی نداشته ایم گفت:در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان ۲۷ نفر است.

بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی طالقانی آبادان که در هشت سال دفاع مقدس نقش مهمی در درمان مجروحان داشت امروز به خط مقدم جنگ با ویروس کرونا در جنوب غرب خوزستان تبدیل شده است.

کادر درمانی این بیمارستان شبانه روز به صورت خالصانه به بیماران کرونایی شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان خدمات درمانی ارائه می‌کنند.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان‌های زیرمجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره‌مند هستند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان