اقدام جالب کاندیدا حوزه انتخابیه مسجدسلیمان تحت عنوان ” تبلیغات پاک “
اقدام جالب کاندیدا حوزه انتخابیه مسجدسلیمان تحت عنوان ” تبلیغات پاک “

سایت خبری شهر اولین ها//کاندیدای دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه مسجدسلیمان،در یک اقدام قابل تحسین تصمیم گرفت به جای چاپ پوستر در دور دوم،هزینه این کار را به موسسه خیریه اهدا کند. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از  اندیکانیوز،علیرضا ورناصری،کاندیدای دور دوم انتخابات در حوزه مسجدسلیمان،تصمیم گرفت به جای […]

سایت خبری شهر اولین ها//کاندیدای دور دوم انتخابات مجلس دهم در حوزه مسجدسلیمان،در یک اقدام قابل تحسین تصمیم گرفت به جای چاپ پوستر در دور دوم،هزینه این کار را به موسسه خیریه اهدا کند.

02(1)

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از  اندیکانیوز،علیرضا ورناصری،کاندیدای دور دوم انتخابات در حوزه مسجدسلیمان،تصمیم گرفت به جای چاپ پوستر،هزینه این کار را در اختیار یکی از موسسه های خیریه قرار دهد.

علیرضا ورناصری در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد چرایی عدم نصب پوستر در شهرستان مسجدسلیمان در دور دوم تبلیغات اظهار داشت:واقعیت این است که ما تصمیم گرفتیم به جای چاپ پوستر و نصب آنها در سطح شهر که باعث تخریب چهره شهر میشود،این هزینه را به یکی از موسسه های خیریه کمک کنیم و تبلیغات خود را به سمت تبلیغات پاک ببریم.

وی افزود:البته درصد بسیار کمی تهیه کرده ایم،که امیدوارم هواداران عزیز با رعایت اخلاق انتخاباتی این تعداد را تنها در محل های تعیین شده نصب کنند.

این شکل تبلیغات با عنوان<<تبلیغات پاک>> در این دوره از انتخابات بعنوان سیاست تبلیغاتی ستاد مهندس ورناصری انتخاب شده است و میتواند بعنوان یک الگو از سوی سایر کاندیدا نیز انتخاب شود.