اینفوگرافی تاریخچه تقابل نفت- فجرسپاسی/ برنده های یک گله و یکی در میان !؟
اینفوگرافی تاریخچه تقابل نفت- فجرسپاسی/ برنده های یک گله و یکی در میان !؟

سایت خبری شهر اولین ها// ایمان کاهکش: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان عصر جمعه این هفته در حالی از سری رقابتهای هفته دوم لیگ دسته اول به مصاف فجرسپاسی شیراز می رود که تاکنون در خانه مقابل این حریف امتیازی را واگذار نکرده است. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، دو تیم فجرسپاسی و […]

سایت خبری شهر اولین ها// ایمان کاهکش: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان عصر جمعه این هفته در حالی از سری رقابتهای هفته دوم لیگ دسته اول به مصاف فجرسپاسی شیراز می رود که تاکنون در خانه مقابل این حریف امتیازی را واگذار نکرده است.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، دو تیم فجرسپاسی و نفت مسجدسلیمان این هفته در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی و برای پنجمین بار در تاریخ دوباشگاه مقابل یکدیگر قرار می گیرند. هر یک از دو تیم در چهار دیدار گذشته دوبار آنهم در خانه خود به پیروزی دست یافته اند. اولین تقابل دو تیم فجر و نفت به فصل ۹۰-۸۹ لیگ دسته اول باز می گردد که فجرسپاسی در خانه با یک گل به پیروزی دست یافت.در دیدار برگشت همان فصل نیز نفتی ها با وجود برگزاری دیدار در خانه از حضور تماشاگران محروم بودند اما این موضوع مانع پیروزی زردپوشان نشد و گل دقایق پایانی یعقوب سلحشور موجب شد تا نفتی ها با یک گل انتقام شکست دور رفت را بگیرند.

  • از آخرین حضور تیم فجرسپاسی در مسجدسلیمان ۱۷۲ روز می گذرد و این در حالی است که نفتی ها در آخرین دیدار خود مقابل کاکوها با یک گل پیروز بوده اند.
  • اگر چه اکنون بار دیگر نفتی ها مقابل این حریف شیرازی قرار می گیرند اما در فصل ۹۱-۹۰ نیز تیم برق شیراز در ورزشگاه حافظیه میزبان تیم نفت بود که تلاش دو تیم در نهایت به تساوی بدون گل منجر شد.در همین فصل بود که تیم ریشه دار برق شیراز به لیگ دو سقوط کرد و در دیدار برگشت مقابل نفت مسجدسلیمان حضور نیافت.
  • نکته جالب در تاریخ تقابل دو تیم این است که هیچکدام از دو تیم تاکنون در خانه حریف نه گلی بثمر رسانده اند و نه امتیلزی را کسب نموده اند.naft-fajr