اینفوگرافی تاریخچه مصاف ماشین سازی تبریز- نفت مسجدسلیمان
اینفوگرافی تاریخچه مصاف ماشین سازی تبریز- نفت مسجدسلیمان

سایت خبری شهر اولین ها// ایمان کاهکش : دو تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و نفت مسجدسلیمان در حالی روز دوشنبه در چهارچوب رقابتهای لیگ آزادگان به مصاف هم خواهند رفت که تبریزی ها تاکنون موفق به شکست شیران زاگرس نشده اند. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،دو تیم نفت مسجدسلیمان و ماشین […]

سایت خبری شهر اولین ها// ایمان کاهکش : دو تیم فوتبال ماشین سازی تبریز و نفت مسجدسلیمان در حالی روز دوشنبه در چهارچوب رقابتهای لیگ آزادگان به مصاف هم خواهند رفت که تبریزی ها تاکنون موفق به شکست شیران زاگرس نشده اند.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ،دو تیم نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی تبریز تاکنون شش بار در تاریخ رقابتهای لیگ دسته اول کشور مقابل یکدیگر صف آرایی کرده اند که تبریزی ها هیچگاه موفق به پیروزی نشده اند. نکات جالب و خواندنی این دیدارها بدین شرح می باشند ک

  • دو تیم پس از ۱۰۱۰ روز در حالی بار دیگر مقابل یکدیگر قرار می گیرند که آخرین بار دیدار دو تیم روز ۱۲ بهمن ماه ۹۱ و در ورزشگاه تختی تبریز با پیروزی یک بر صفر نفتی ها خاتمه یافت.
  • فرزاد حافظی سرمربی کنونی نفت تاکنون یکبار آنهم در آخرین دیدار دو تیم نفت و ماشین سازی بر روی نیمکت نفت حضور داشت که تجربه پیروزی مقابل این تیم قدیمی را در کارنامه دارد.
  • علاوه بر فرزاد حافظی ، سیاوش بختیاری زاده دوبار (یک برد- یک تساوی ) ، داریوش یزدی (یک تساوی) ،زوران اسمیلسکی و مجید باقری نیا (یک برد) سابقه حضور مقابل ماشین سازی بعنوان سرمربی تیم نفت را داشته اند.
  • در سالهای اخیر تیم نفت همواره در دور رفت مسابقات میزبان ماشین سازی بوده و برای اولین بار است که در دور رفت در خانه حریف خود به میدان میرود.
  • در سه دیدار قبلی دو تیم در تبریز دو دیدار با تساوی و یک نتیجه پیروزی برای نفت مسجدسلیمان به ثبت رسیده است.ضمن اینکه نفت در تبریز ۵ گل وارد دروازه حریف خود نموده و تنها ۴ گل را دریافت کرده است.
  • فرزاد محمدی که سالها با پیراهن نفت مسجدسلیمان گلهای زیادی را در لیگ یک بثمر رسانده ،در حالی روز دوشنبه مقابل یاران سابق خود قرار خواهد گرفت که با دوگلی که وارد دروازه ماشین سازی نموده بهترین گلزن دیدارهای رودر رو می باشد.
  • سایر گلزنان نفت در دیدارهای مقابل ماشین سازی عبارتند از : حمزه حدادی-یعقوب سلحشور-حسین مالکی-همایون گراوند-رضا درویشی-عباس عسکری-میثم خدابنده لو-علی بن محسن-رحیم زهیوی – حکیم نصاری و احمد چهارلنگی.
  • از ۱۳ گلی که تاکنون نفتی ها وارد دروازه ماشین سازی نموده اند ۹ گل آن در نیمه دوم و ۴ گل حدفاصل دقیقه ۸۵ تا ۹۲ بثمر رسیده است.

 

 

naft - mashin

 

 

 

گزارش دیدار ماشین سازی ۰- نفت مسجدسلیمان ۱

گزارش دیدار نفت مسجدسلیمان ۴ – ماشین سازی ۱

گزارش دیدار ماشین سازی ۲- نفت مسجدسلیمان ۲

گزارش دیدار نفت مسجدسلیمان ۱- ماشین سازی۰

گزارش دیدار ماشین سازی ۲- نفت مسجدسلیمان ۲