بازدید سرزده از پایانه مسافربری و شرکت های مسافربری مسجدسلیمان و دیدار با امام جمعه شهرستان لالی
بازدید سرزده از پایانه مسافربری و شرکت های مسافربری مسجدسلیمان و دیدار با امام جمعه شهرستان لالی

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل روز پرکاری را پشت سرگذاشت که از آن جمله می توان به  بازدید سرزده از پایانه مسافربری و شرکت های مسافربری مسجدسلیمان و دیدار با امام جمعه شهرستان لالی اشاره نمود. به گزارش شهر اولین ها به نقل از پایگاه اطلاع […]

شهر اولین ها// دکتر علیرضا ورناصری منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل روز پرکاری را پشت سرگذاشت که از آن جمله می توان به  بازدید سرزده از پایانه مسافربری و شرکت های مسافربری مسجدسلیمان و دیدار با امام جمعه شهرستان لالی اشاره نمود.
به گزارش شهر اولین ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی دفتر منتخب مردم شریف شهرستانهای مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس یازدهم ، دکتر علیرضا ورناصری در ادامه ی روند بازدید و دیدارهای خود با حضور در پایانه مسافربری و شرکت های مسافربری شهرستان مسجدسلیمان از نزدیک در جریان معضلات و مشکلات موجود در این پایانه قرار گرفت.

وی سپس با مسئولین شرکت ها و تعاونی های مستقر در این پایانه به گفتگو چهره به چهره پرداخت.

در ادامه دکتر ورناصری با حضور در شهرستان لالی ضمن بازدید از مرکز بهداشت شهرستان لالی در جریان مشکلات و نارسایی های موجود در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قرار گرفت که با ارائه گزارش توسط مسئول شبکه بهداشت و درمان از آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در این شهرستان همراه شد.

وی در خاتمه با حضور در دفتر امام جمعه محترم شهرستان لالی حجت الاسلام سید حسن احمدی ضمن بررسی مشکلات عمومی این شهرستان بر لزوم تعامل و همکاری تمام مسئولین در رفع این مشکلات و محرومیت زدایی این شهرستان تاکید داشتند.