بانک ها برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شوند
بانک ها برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تعطیل شوند

شهر اولین ها// احمد زمانپور عضو هیأت رئیسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها بیان داشت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفاظت بیشتر جامعه در برابر این بحران فراگیر از شورای هماهنگی بانکها درخواست می شود تا برای مدت زمان محدود بانک ها تعطیل شوند. وی در […]

شهر اولین ها// احمد زمانپور عضو هیأت رئیسه کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و روستایی شورای عالی استان‌ها بیان داشت: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفاظت بیشتر جامعه در برابر این بحران فراگیر از شورای هماهنگی بانکها درخواست می شود تا برای مدت زمان محدود بانک ها تعطیل شوند.

وی در گفتگو با شهر اولین ها با اشاره به تعطیلی مدارس، دانشگاهها، نماز جمعه و بسیاری مراسمات و برنامه های دیگر افزود: اکنون جان کارکنان شبکه بانکی و مردم عزیز بیش از هر مسأله دیگری حائز اهمیت می باشد. از این رو باتوجه به افزایش مراجعات مردمی به بانک ها و این که افراد ناقل یا مبتلا به بیماری کرونا بعضاٌ ناشناخته و در مرحله پنهان بیماری قرار دارند، برای پیشگیری از شیوع این بیماری بانک ها برای مدت زمان خاص تعطیل شوند.

زمانپور خاطرنشان ساخت: اگر چه در شرایط فعلی زمان فعالیت بانک ها کاهش یافته اما همچنان با تراکم جمعیت حاضر در این اماکن مواجه هستیم و انتظار می رود تا شورای هماهنگی بانک ها به این موضوع نگاه ویژه ای داشته باشد.

نماینده استان خوزستان در شورای عالی همچنین ضمن تشکر از جامعه پزشکی و کادر درمان شبکه بهداشت در اقصی نقاط کشور ابراز امیدواری نمود: با تعامل دوسویه شورای هماهنگی بانک ها با استانداری ها موضوع تعطیلی بانک ها بررسی و مصوب شود تا در کاهش انتقال و شیوع بیماری کرونا در میان جامعه جلوگیری شود.