بختیاری زاده : بازیکنان مدنظرم در نفت مسجدسلیمان را نیم فصل به استقلال می آورم
بختیاری زاده : بازیکنان مدنظرم در نفت مسجدسلیمان را نیم فصل به استقلال می آورم

سایت خبری شهر اولین ها//سرمربی استقلال اهواز قصد دارد که در زمان نقل و انتقالات نیم فصل، چند بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را جذب کند. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، سیاوش بختیاری ‌زاده سرمربی استقلال اهواز گفت: استقلال اهواز در چندین پست اصلی مثل هافبک میانی و هافبک هجومی با کمبود […]

سایت خبری شهر اولین ها//سرمربی استقلال اهواز قصد دارد که در زمان نقل و انتقالات نیم فصل، چند بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان را جذب کند.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها ، سیاوش بختیاری ‌زاده سرمربی استقلال اهواز گفت: استقلال اهواز در چندین پست اصلی مثل هافبک میانی و هافبک هجومی با کمبود بازیکن مواجه است و بایستی جای خالی بازیکنانی همچون محمد غلامی، سعید سالار زاده، سعید غزل و شاهین مجیدی را پر کنیم و از این رو به فکر خرید بازیکن هستیم.

وی درباره تمرکزش روی بازیکنان نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: نفت مسجد سلیمان بازیکنان جوان و با استعدادی را دارد که توانایی بازی در لیگ برتر را دارند و برنامه ویژه ای برای جذب آنان دارم. چند بازی این تیم را از نزدیک دیدم و به امید خدا در نیم فصل تعدادی از بازیکنان تیم نفت را به استقلال اهواز خواهیم آورد.

بختیاری زاده در پایان افزود: به من حق بدهید، با فرصت کمی که داشتم و نداشتن بازیکن کافی از الان به فکر نقل و انتقالات نیم فصل باشم و گزینه‌هایی را انتخاب کنم.
حالا باید با وجود نتایج ضعیف استقلال اهواز و مشکلات مالی که گریبان تمامی اعضای این باشگاه را گرفته، آیا عمر مربی‌گری بختیاری‌زاده تا پایان فصل یا حتی  نیم فصل ادامه خواهد داشت، یا چهره دیگری را روی نیمکت آبی‌ها خواهیم دید.

مرجع:باشگاه روزنامه نگاران