برگزاری ورکشاپ طراحی و نقاشی قلب زمستان با موضوع محیط زیست در بندر ماهشهر
برگزاری ورکشاپ طراحی و نقاشی قلب زمستان با موضوع محیط زیست در بندر ماهشهر
ورکشاپ طراحی و نقاشی قلب زمستان با موضوع محیط زیست در ماهشهر برگزار شد.

عصر اولین ها// ورکشاپ طراحی و نقاشی قلب زمستان با موضوع محیط زیست در ماهشهر با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن دیده بان انرژی پاک برگزار شد.

این برنامه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با حضور جمعی از هنرمندان بندرماهشهر در پارک پتروشیمی (فردوس) برگزار شد که در خاتمه نیز به شرکت کنندگان لوح یادبود اهدا شد. فرهاد روستایی رییس انجمن هنرهای تجسمی ماهشهر در این خصوص بیان داشت: محیط زیست و هنر دو یار دیرینه هستند که باور دارم یک هنرمند گاهی با خلق یک اثر هنری می تواند همان اثر ژرفی را در جامعه ایجاد کند که چند جلد کتاب این تاثیر را دارد.
آرش قاسمی رییس HSE پتروشیمی بوعلی سینا و مدیر عامل انجمن دیده بان انرژی پاک نیز گفت: این برنامه با حمایت پتروشیمی بوعلی سینا برگزار شد و از آنجایی که پتروشیمی بوعلی سینا خود حامی محیط زیست است همیشه در کنار حامیان و دوستداران محیط زیست خواهد بود. قاسمی افزود: ایمان و باور ما این است که با داشتن یک محیط زیست پویا و پایدار می توان سختی های طبیعی و ذاتی صنعت را آسان نمود. صنعت و محیط زیست نه تنها در مقابل هم نیستند بلکه مانند دو بال می مانند که جهت پرواز و رشد اقتصادی و توسعه کشور لازم و ملزوم همدیگر هستند .