برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بخش مرکزی شهرستان اندیکا روستای
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بخش مرکزی شهرستان اندیکا روستای

عصر اولین ها//کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بخش مرکزی شهرستان اندیکا روستای محمد آباد توسط موسسه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی پایکار تاراز انجام گرفت. به گزارش عصر اولین ها، اشکان اسدی مدیر عامل موسسه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی پایکار تاراز در این خصوص اظهار داشت: در این کارگاه […]

عصر اولین ها//کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بخش مرکزی شهرستان اندیکا روستای محمد آباد توسط موسسه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی پایکار تاراز انجام گرفت.

به گزارش عصر اولین ها، اشکان اسدی مدیر عامل موسسه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی پایکار تاراز در این خصوص اظهار داشت: در این کارگاه به طور اختصاصی به موضوع فرزند پروری پرداخته شد و آموزش های لازم در این زمینه به والدین آموزش داده شد.

وی ضمن تشکر از سرکار خانم کریمپور کارشناس و مدرس موسسه، اظهار امیدواری کرد که کارگاه های آموزشی با محوریت و رویکرد پیشگیرانه در این راستا ادامه داشته باشد تا تمام مناطق شهرستان پوشش داده شود در این کارگاه ها آموزش های ضروری به والدین،دانش آموزان و جوانان و زوجین به صورت تخصصی و با موضوعات مختلف آموزش داده می‌شود.