بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان علیه ماشین سازی و زنوزی
بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان علیه ماشین سازی و زنوزی

عصر اولین ها//در بیانیه جدیدی که باشگاه نفت مسجد سلیمان منتشر کرده، بار دیگر از عدم ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه بنیان دیزل پرداخته شده است.  به گزارش عصر اولین ها، در بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان آمده است: “باشگاه ماشین سازی تبریز در اظهارات جدید خود عنوان کرده است، لیستی از صدا و سیما جهت […]

عصر اولین ها//در بیانیه جدیدی که باشگاه نفت مسجد سلیمان منتشر کرده، بار دیگر از عدم ورود دوربین‌های تلویزیونی به ورزشگاه بنیان دیزل پرداخته شده است. 

به گزارش عصر اولین ها، در بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان آمده است:

“باشگاه ماشین سازی تبریز در اظهارات جدید خود عنوان کرده است، لیستی از صدا و سیما جهت پوشش بازی تیم‌های ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان دریافت نشده بود تا عوامل این سازمان بتوانند وارد مجموعه بنیان دیزل شوند؛ اما اظهارات مدیر رسانه‌ای باشگاه ماشین سازی در حالی است که آقای سهیل مهدی عنوان کرده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روز گذشته به صورت شفاهی به من اعلام کرد که باتوجه به اینکه بازی در ورزشگاه خانگی خودمان است، تشخیص دادیم صدا و سیما حضور پیدا نکند و حتی آقای مهدی عنوان کرد که در این زمینه نیز تذکرات لازم را به باشگاه ماشین سازی دادیم و گفتیم این تصمیم شما تخلف محض خواهد بود و اگر این کار انجام شود، موضوع به ارکان قضایی ارجاع داده می شود و حتی قرار شد به همین دلیل مکان بازی را به ورزشگاه یادگار امام (ره) انتقال دهیم که با توجه به قول مسئولان این باشگاه، مقرر شد بازی در همان ورزشگاه سردار سلیمانی برگزار شود. حال این‌گونه اظهارات از سوی باشگاه ماشین‌سازی جای سوال و بسی تعجب است و آیا بیانیه این باشگاه فرافکنی است؟ بهتر است باشگاه تبریزی، فکری به حال عذرخواهی از مردم و هواداران خونگرم تبریزی و مسجدسلیمانی و دلجویی از آن‌‌ها باشند.

 آقای زنوزی مالک محترم باشگاه ماشین سازی تبریز و تراکتور لطفا با تصمیم های شخصی خود به فوتبال ایران ضربه نزنید. آقای زنوزی شما هم مثل یک شخص عادی و از ۸۰ میلیون نفری هستید که در ایران زندگی می‌کند و هیج گونه برتری نسبت به فرد دیگری از کشور ندارید که بخواهید با تصمیم‌های شخصی با احساسات هواداران تبریزی و مسجدسلیمانی بازی کنید. مردم فوتبال فهم بوده و از چنین رفتارهای غیرحرفه‌ای دل آزرده می‌شوند. مردم آگاه هستند.

 ضمنا مجدداً از ارکان نظارتی و فدراسیون فوتبال درخواست برخورد شدید با باشگاه ماشین سازی تبریز را داریم تا مبادا از فردا روزی چنین رفتارهای غیر حرفه ای در فوتبال ایران باب شده و حق علاقه‌مندان فوتبال ضایع شود.”