تارتار: انتظار داشتم فغانی حق ما را بدهد
تارتار: انتظار داشتم فغانی حق ما را بدهد

شهر اولین ها//سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید این تیم قرعه سختی در هفته های ابتدایی دارد. به گزارش شهر اولین ها، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی بدون گل برابر تراکتورسازی در هفته اول لیگ گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می‌خواستم یک گلایه دوستانه داشته باشم. روز گذشته هر […]

شهر اولین ها//سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید این تیم قرعه سختی در هفته های ابتدایی دارد.

به گزارش شهر اولین ها، مهدی تارتار در نشست خبری پس از تساوی بدون گل برابر تراکتورسازی در هفته اول لیگ گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم، می‌خواستم یک گلایه دوستانه داشته باشم. روز گذشته هر طور که بود ساعت 19 خودم را به نشست خبری رساندم، ولی هیچ‌کس اینجا نبود. وارد زمین شدم و یکی از دوستان گفت به نشست خبری نمی‌آیی، گفتم کسی در نشست خبری نبود. من آمدم اینجا نتیجه بگیرم و به حمایت شما رسانه‌های شهر نیاز دارم. گفتم به داخل زمین می‌روم و هر وقت خبرنگاران آمدند، من را صدا کنید. برای همین می‌خواستم گلایه کنم، چون تازه به این شهر آمدم تا کار کنم، نتیجه بگیرم و برای خودم هم رزومه جمع کنم. نیامدم فقط قرارداد امضا کنم و بروم. این همه کار کردیم، بازیکن آورده‌ایم تا آبرو جمع کنیم.

وی افزود: ما کمی با استرس کارمان را دنبال کردیم و در دقیقه 25 مجبور شدیم تعویض کنیم تا شرایط را تغییر بدهیم. خدا را شکر بازی پایاپای شد و آنها هم باتجربه بودند، هم در خلق موقعیت و هم در حین بازی خوب بودند. در قیاس مسائل مالی هم با هم قابل مقایسه نیستیم و حتی پول یک بازیکن آنها به اندازه هزینه تمام کادرفنی و بازیکنان ماست. فقط از علیرضا فغانی که بهترین داور کشور است، انتظار داشتم در صحنه‌ای که خطا شد حق تیم ما را می‌داد و به نظرم پنالتی تیم ما گم شد و می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم، اما باید بگویم تیم تراکتور هم تیمی قابل احترام است.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: تیم ما تغییرات زیادی داشته است و باید این تیم را هماهنگ کنیم. انصافاً قرعه سختی داریم و با تراکتورسازی، استقلال و پدیده باید در ابتدای لیگ بازی کنیم. شاید ساده‌ترین بازی ما با صنعت نفت باشد که آن هم خارج از خانه است. با این حال ما دو سه جای خالی هم در لیست‌مان داریم که می‌توانیم تیم را تقویت کنیم و از طرفی باید صبور باشیم و کار را جلو ببریم.