تجليل از خيّرين اعتكاف در مسجدسليمان
تجليل از خيّرين اعتكاف در مسجدسليمان

سایت خبری شهر اولین ها//کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان با اشاره به مشاركت خيّرين در اجراي برنامه معنوی اعتكاف در اين شهرستان گفت: در پايان اين برنامه از اين خيرين قدردانی شد. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها فرشاد خو ،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان  با اشاره به پايان يافتن مراسم […]

سایت خبری شهر اولین ها//کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان با اشاره به مشاركت خيّرين در اجراي برنامه معنوی اعتكاف در اين شهرستان گفت: در پايان اين برنامه از اين خيرين قدردانی شد.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها فرشاد خو ،کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان  با اشاره به پايان يافتن مراسم معنوی اعتكاف اظهار كرد: ۶۷۰ نفر در اين شهرستان با حضور در اين برنامه به مدت سه روز از فضاي معنوی اين آيين بهرهمند شدند.
وي با بيان اينكه سه مسجد جامع، فاطمه
الزهرا(س) و مسجد جامع چشمهعلی اين مراسم پرفيض را برگزار كردند، افزود: از تعداد۶۷۰ نفر، ۴۷۰ نفر از معتكفان بانوان و ۲۰۰ نفر آقايان بودند.

خو با اشاره به برنامههای برگزار شده در اين مساجد طی ايام اعتكاف گفت: برگزاری سه محفل انس با قرآن، قرائت دعای كميل و دعای ندبه برخی از مراسمات بودند.

كارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مسجدسلیمان همچنين گفت: در پايان مراسم اعتكاف، از خيّرين و نيكوكارانی كه در اجراي اين برنامه معنوی در شهرستان همكاری كردند، قدردانی شد.

ایکنا