تداوم تاریکی محلات و مشکلات شبکه توزیع برق در مسجدسلیمان
تداوم تاریکی محلات و مشکلات شبکه توزیع برق در مسجدسلیمان

عصر اولین ها// تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حالی به مصاف پرسپولیس رفت که از اسپانسر جدید زردپوشان در این دیدار رونمایی شد. شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اسپانسر جدید نفت مسجدسلیمان در دیدار با پرسپولیس بود و با درج نام این شرکت و تبلیغ «اپلیکیشن برق من» حامی مالی نفتی ها شده است. از […]

عصر اولین ها// تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حالی به مصاف پرسپولیس رفت که از اسپانسر جدید زردپوشان در این دیدار رونمایی شد. شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اسپانسر جدید نفت مسجدسلیمان در دیدار با پرسپولیس بود و با درج نام این شرکت و تبلیغ «اپلیکیشن برق من» حامی مالی نفتی ها شده است. از سوی دیگر مشکلات شبکه برق در مسجدسلیمان و تاریکی برخی محلات شهرستان همچنان ادامه دارد و علیرغم این که انتظار می رفت تا این موضوع از طریق شرکت توزیع برق خوزستان به شکلی شایسته مرتفع شود اما همچنان این مشکلات به قوت خود باقی مانده است.

به گزارش عصر اولین ها، در دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس از اسپانسر جدید نفتی ها رونمایی شد و شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با درج تبلیغ «اپلیکیشن برق من» حامی مالی جدید زردپوشان شده است. این اقدام علاوه بر حمایت از فعالیت های ورزشی به ترویج فرهنگ استفاده از خدمات غیرحضوری شرکت توزیع برق کمک شایانی خواهد نمود. با این حال مشکلات شبکه برق مسجدسلیمان و تاریکی برخی محلات شهرستان همچنان به قوت خود باقی ست. قطعی روزانه برق محلات مسجدسلیمان که تا چندی قبل ادامه داشت و تعمیرات شبکه توزیع در شهرستان از جمله مواردی است که می تواند با پیگیری شرکت توزیع برق خوزستان به صورت اصولی برطرف شود.

قطع مکرر برق در مسجدسلیمان طی تابستان گذشته تا حدود زیادی مشکلات زیر ساختی شبکه توزیع برق مسجدسلیمان را عیان ساخت. این موضوع نارضایتی زیادی در میان مشترکین برق مسجدسلیمان ایجاد نمود و حتی خساراتی نیز به وسایل برقی شهروندان وارد نمود. علاوه بر این عدم روشنایی کافی برخی محلات در مسجدسلیمان نیز از دیگر نارسایی های حوزه برق شهرستان به شمار می رود که این موضوع نیازمند توجه بیشتر شرکت توزیع برق خوزستان است.

انتظار می رود آن گونه که شرکت توزیع برق خوزستان دغدغه حمایت از تیم های ورزشی و تبلیغ خدمات غیرحضوری از طریق «اپلیکیشن برق من» را دارد، درصدد رفع مشکلات زیرساختی شبکه برق مسجدسلیمان نیز باشد و اقدامات اجرایی را در این خصوص تسریع دهد تا با توجه به در پیش بودن فصل گرما بخش عمده ای از دغدغه های مشترکین برق در مسجدسلیمان برطرف شود.