تصادف مرگبار پژو با تریلی در جاده شوشتر – مسجدسلیمان
تصادف مرگبار پژو با تریلی در جاده شوشتر – مسجدسلیمان

شهر اولین ها// بر اثر برخورد سواری پژو با تریلی در خروجی مسیر ارتباطی شوشتر به مسجدسلیمان، پدر و مادر یک خانواده جان باخته و دو فرزند این خانواده نیز زخمی شدند. سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر به ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت 21 و حدفاصل زیرگذر شهرک علم الهدی و پل شهید […]

شهر اولین ها// بر اثر برخورد سواری پژو با تریلی در خروجی مسیر ارتباطی شوشتر به مسجدسلیمان، پدر و مادر یک خانواده جان باخته و دو فرزند این خانواده نیز زخمی شدند.

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر به ایرنا گفت:این حادثه حوالی ساعت 21 و حدفاصل زیرگذر شهرک علم الهدی و پل شهید بهرامی شوشتر به وقوع پیوست.
سعید محمدخواه اضافه کرد: پس از تماس تلفنی شهروندان، سه دستگاه آمبولانس در سریع ترین زمان به محل حادثه اعزام شد. وی گفت:در این حادثه سواری پژو به طور کامل زیر تریلی رفته بود که با تلاش نیروهای امدادی، سرنشینان پژو از داخل خودرو بیرون آورده شده و به بیمارستان های خاتم الانبیاء و الهادی شوشتر منتقل شدند.
سرپرست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان شوشتر ادامه داد: سرنشینان این خودرو اعضای یک خانواده بودند که در این حادثه، پدر و مادر جان باخته و حال دو فرزند نیز وخیم گزارش شده است.
به گفته محمدخواه، علت وقوع حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است.