تنزل جایگاه فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان + جزئیات
تنزل جایگاه فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان + جزئیات

نتایج ارزشیابی عملکرد فرمانداری های استان خوزستان در سال ١٣٩٩ از سوی وزارت کشور نشان می دهد که جایگاه فرمانداری مسجدسلیمان نسبت به سال گذشته تنزل داشته است.

عصر اولین ها// نتایج ارزشیابی عملکرد فرمانداری های استان خوزستان در سال ١٣٩٩ از سوی وزارت کشور نشان می دهد که جایگاه فرمانداری مسجدسلیمان نسبت به سال گذشته تنزل داشته است.

به گزارش عصر اولین ها، به منظور اجرای ماده ۸۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه اجرایی آن، نتیجه فرآیند ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های سراسر کشور در سال ۱۴۰۰ از سوی مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور اعلام شد. بر پایه این نتایج فرمانداری مسجدسلیمان رتبه ۸ را به خود اختصاص داده که در مقایسه با کسب رتبه پنجم در سال ۹۸ ، سه پله تنزل یافته است. گفتنی است که حیدر حجتی سرپرستی فرمانداری مسجدسلیمان از فروردین تا اواسط آذرماه ۹۸ را بر عهده داشته و پس از آن محمد پاکدل تاکنون بعنوان فرماندار مشغول به فعالیت می باشد.

شایان ذکر است در رتبه بندی اخیر فرمانداری های آغاجاری، باغملک و آبادان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند. ارتقا امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی، توسعه شهری و روستایی، مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی، زنان و خانواده، برنامه ریزی و پشتیبانی و ارتقا سلامت اداری، پاسخگویی و صیانت از حقوق شهروندان سر فصل‌ها و شاخص هایی بودند که محورهای عملکردی فرمانداری ها بر اساس آنها ارزیابی شد.