توسعه خدمات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان در سالهای اخیر
توسعه خدمات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان در سالهای اخیر
با نگاهی به عملکرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مسجدسلیمان می توان گفت خدمات رسانی در این حوزه طی سالهای اخیر توسعه یافته است.

عصر اولین ها//رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مسجدسلیمان بخشی از عملکرد این اداره را تشریح کرد.

به گزارش عصر اولین ها، ایمان صادقی در این ارتباط گفت: در راستای خدمت دهی به روستائیان  پل باکسی روستای تقی آباد (محور مسجدسلیمان- لالی ) احداث شد.

صادقی ادامه داد: با توجه به آبگرفتگی و تخریب پل لوله ای روستای تقی آباد این اداره مبادرت به احداث پل باکسی بادهانه ۲ متری به طول تقریبی ۳۷ متر نمود.

صادقی همچنین از آغاز عملیات تعمیر و مرمت کانال هدایت آب محور مسجدسلیمان- لالی به طول تقریبی ۳۵۰ متر و احداث دیوارهای ضامن در محور مذکور خبر داد و گفت: به دلیل بارندگی های سیل آسا باعث تخریب شانه راه و شکستگی آسفالت گردیده بود که ایمنی تردد را با خطر مواجه می کرد…

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مسجدسلیمان گفت:  اتمام عملیات احداث دیوار ضامن به طول تقریبی ۴۱ متر و ارتفاع ۵ و نیم متر در محور مسجدسلیمان- لالی،اتمام عملیات جدول بندی و رنگ آمیزی همراه با نصب کامل علائم ایمنی جنب پلیس راه مسجدسلیمان، آغاز فاز اول عملیات لکه گیری ترمیم و روکش آسفالت محور مسجدسلیمان-هفتکل حد فاصل پل تمبی تا روستای مهدی آباد به طول ۵ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال، عملیات خاکریزی نقاط پرتگاهی- اصلاح شیب شیروانی و ترمیم آببردگی ها در محور مسجدسلیمان- اهواز،عملیات چاله پرکنی با آسفالت گرم محور مسجدسلیمان- اندیکا بخش دیگری از عملکرد این اداره بوده است.

صادقی ضمن تقدیر از پرسنل زحمتکش این اداره گفت: کار راهداران هیچ‌گاه تمامی ندارد و در واقع هرچه بیشتر کار شود، نیازها بیشتر احساس می‌شود. وی در ادامه از زحمات و تلاش پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای قدردانی نمود و بیان داشت: مجموعه راهداری همچون گذشته با تجربه و تلاش خود برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان تلاش خواهد کرد.