جاده مسجدسلیمان-اهواز هنوز هم قربانی می گیرد… !؟/کشته شدن زوج جوان و مجروحیت ۴ نفر بر اثر واژگونی خودروی پراید
جاده مسجدسلیمان-اهواز هنوز هم قربانی می گیرد… !؟/کشته شدن زوج جوان و مجروحیت ۴ نفر بر اثر واژگونی خودروی پراید

سایت خبری شهر اولین ها// به نظر می رسد که سریال تصادفات جاده مسجدسلیمان-اهواز هنوز هم ادامه دارد و در جدیدترین حادثه زوج جوانی بر اثر واژگونی خودرو جان خود را از دست دادند. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، ظهر روز سه شنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور مسجدسلیمان-اهواز […]

سایت خبری شهر اولین ها// به نظر می رسد که سریال تصادفات جاده مسجدسلیمان-اهواز هنوز هم ادامه دارد و در جدیدترین حادثه زوج جوانی بر اثر واژگونی خودرو جان خود را از دست دادند.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، ظهر روز سه شنبه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور مسجدسلیمان-اهواز زوج جوانی جان خود را از دست دادند و چهار نفر دیگر از جمله دو کودک مجروح شدند.بنا به اطلاع منابع آگاه حال یکی از مجروحین وخیم گزارش شده ،ضمن اینکه یکی از کودکان رخمی در این حادثه از ناحیه سر دچار ضربه شده است.گفتنی است این حادثه در نزدیکی دو راهی نفت سفید در مسیر مسجدسلیمان-اهواز و بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید رخ داده و علت حادثه نیز در دست بررسی می باشد.

در حادثه دیگری بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی وانت نیسان و پژو سواری در محور اهواز – مسجدسلیمان یک نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: این حادثه عصر دیروز در کیلومتر ۷۰ این محور روی داد و علت وقوع این حادثه را انحراف به چپ خودروی وانت نیسان اعلام کرد.

اخبار زیر تنها گوشه ای از تصادفات سالهای اخیر در مسیر مسجدسلیمان-اهواز بوده و لزوم توجه جدی تر متولیان امر به این محور حادثه خیز را می طلبد…

تصادف در محور اهواز – مسجدسلیمان پنج کشته بر جای گذاشت

حادثه رانندگی در محور اهواز – مسجد سلیمان یک کشته برجای گذاشت

یک کشته در تصادف محور اهواز- مسجد سلیمان