جزئیات تعطیلی های کرونایی در خوزستان
جزئیات تعطیلی های کرونایی در خوزستان

عصر اولین ها// خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از اعمال تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی در سطح استان خوزستان در پی درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد. رضا نجاتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه در روزهای گذشته تعدادی از شهرهای خوزستان در حالت خاصی قرار گرفته بودند و در وضعیت قرمز قرار داشتند […]

عصر اولین ها// خوزستان سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از اعمال تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی در سطح استان خوزستان در پی درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد.

رضا نجاتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه در روزهای گذشته تعدادی از شهرهای خوزستان در حالت خاصی قرار گرفته بودند و در وضعیت قرمز قرار داشتند اما امروز نامه دانشگاه علوم پزشکی اهواز به استانداری خوزستان، حاکی از این است که کل خوزستان در حالت قرمز قرار گرفته است و به ماه های گذشته برگشته ایم.
وی افزود: از مردم خواهش می کنیم برای سلامتی خود، خانواده ها و همشهریان شان بیشتر رعایت کنند و کرونا را جدی بگیرند.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: بنا به درخواست دانشگاه علوم پزشکی اهواز فعلا پارک ها، موسسات آموزشی و باشگاه ها در استان خوزستان تعطیل می شوند.
نجاتی بیان کرد: در این راستا نامه ای با امضای استاندار خوزستان به فرمانداران ابلاغ شده است تا همه پارک ها تعطیل و خاموش شوند و از رفت و آمد جلوگیری شود. نیروی انتظامی نیز همکاری لازم را خواهد داشت.
وی تصریح کرد: همچنین نامه ای با امضای استاندار به مسئول دبیرخانه ائمه جمعه در خصوص عدم برگزاری نماز جمعه و جماعت تا زمانی که خوزستان چنین شرایطی داشته باشد، ابلاغ شده است.
نجاتی عنوان کرد: انتظار می رود همه همکاری کنند تا از این شرایط سخت و نفس گیر عبور کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا