حجت الاسلام امینی:از تلاش ها و پیگیری های نمایندگان پیشین شهرمان در جهت رفع مشکلات تقدیر و تشکر می کنیم
حجت الاسلام امینی:از تلاش ها و پیگیری های نمایندگان پیشین شهرمان در جهت رفع مشکلات تقدیر و تشکر می کنیم

شهر اولین ها//حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در پایان راهپیمایی روزقدس مسجدسلیمان در جمع نمازگزاران نماز جمعه با اشاره به برپایی  هیات های مذهبی در نقاط مختلف کشور گفت:برپایی مراسمات مذهبی و هیات ها به کشورهای همسایه مان هم سرایت  کرده و  پادشاهان بحرین از اینکه تصاویر امام(ره) و رهبری در هیات های مذهبی […]

شهر اولین ها//حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در پایان راهپیمایی روزقدس مسجدسلیمان در جمع نمازگزاران نماز جمعه با اشاره به برپایی  هیات های مذهبی در نقاط مختلف کشور گفت:برپایی مراسمات مذهبی و هیات ها به کشورهای همسایه مان هم سرایت  کرده و  پادشاهان بحرین از اینکه تصاویر امام(ره) و رهبری در هیات های مذهبی این کشورنصب شده معترض و عصبانی هستند .

وی با بیان اینکه باید روی آرمان های اسلامی مان ایستادگی کنیم افزود: ملتی که چندهزار کیلومتر دور تر از فلسطین است در میدان داری و افتخار آفرینی آماده تر از همه کشورهای مسلمان است و دیگر کشورها از ما الگوبرداری می کنند و روحیه مقاومت و استکبار ستیزی مان بیش از گذشته در پیکر نیمه جان بشریت دمیده می شود.

امینی اظهار داشت: از حدود هفتاد سال پیش در یک توطئه مرموز وپیچیده سران سلطه جو  و دغل باز یهودی که پشت پرده سازمان ملل و بانک های بین المللی  هستند   پروتکل هایی را نوشتند و نوک پیکانشان حمله و تهاجم به دین اسلام بود و با حمایت انگلیس خبیث و فرانسه و آمریکا  سعی بر تشکیل خاورمیانه جدید با محوریت اسرائیل داشتند  اما با هوشیاری ملت ایران و بصیرت رهبر معظم انقلاب خاورمیانه آنها دقیقا در نقطه عکس محقق شد و منطقه ای بیدار و مقاوم با محوریت ایران اسلامی تشکیل شد.

امام جمعه مسجدسلیمان عنوان داشت: خوشبختانه مردم ما هر ساله هوشمندانه تر به میدان می آیند, مردم به روز  قدس به عنوان یک مناسبت تکراری نگاه نمی کنند بلکه روز قدس  را روز اسلام و روز مسلمین می دانند  و  روز قدس روز بزرگداشت اولین قبله عالم اسلام و روز مقابله جبهه حق مقابل جبهه باطل است.

حجت الاسلام امینی تاکید کرد: جبهه عربی اسرائیلی   دولت های منافق منطقه مانند آل سعود با سران اسرائیل تعامل می کنند و با بی شرمی تمام رسما پول و سلاح به اسرائیل می دهند اما به فضل خدا شیعه و سنی و  عرب و عجم متحد و بیدار شده اند و تحت تاثیر تحلیل های انجرافی قرار نمی گیرند.

وی افزود: دنیا فهمیده که تنها را نجات راه مقاومت در برابرجبهه های کفر و نفاق است.

نماینده ولی فقیه در مسجدسلیمان با اشاره به تلاش گروهک ها تروریستی برای ایجاد نا امنی درکشور گفت:  از  وزارت اطلاعات و نیروهای نظامی و انتظامی مان تشکر می کنیم که در این چند روزه دهها گروه تروریستی را در شرق و غرب ریشه کن کردند و  آرزوی برهم زدن امنیت کشورمان را بردلشان نهادند.

امینی اظهارداشت:ازسران سه قوه می خواهیم ازمسئولان حوزه امنیتی مان الگوبرداری کنند و اقتصاد را درمان کنند وآنگونه ای که در خور شان شعار سال است  برای اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل کنند.

امام جمعه مسجدسلیمان در رابطه با برکناری روسای برخی  بانک ها بدلیل دریافت حقوق های نجومی گفت: ازرئیس جمهور تشکر می کنیم که در یک اقدام عادلانه و قاطعانه مدیران بانک هایی که حقوق های نامتعارف می گرفتند را برکنار کردند ,قطعا ملت ما از چنین اقدامات عادلانه ای تشکر می کنند.

حجت الاسلام امینی در رابطه بابرخی مسائل فرهنگی شهرستان تصریح کرد: باید همه دست به دست هم دهیم و برخی سنت های غلط  که در ایل و تبارمان رواج دارد را کنار بگذاریم. هزینه هایی که برای مراسمات فاتحه خوانی می  شود را در مسیر آموزش,بهداشت,مساجد و امور فرهنگی هزینه کنیم چراکه چنین سنت هایی درشان پایتخت فرهنگی ایل بختیاری نیست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ضمن تقدیر از تلاش های نماینده شهرستان در مدت زمان آغاز فعالیت وی گفت:نماینده شهرستان در همین مدت کوتاه تلاش هایی را برای توسعه کشاورزی منطقه مان انجام دادند و تشکر می کنیم که اولین سفر استاندار جدید را به منطقه زیلایی  مسجدسلیمان اختصاص دادند.

وی گفت: از تلاش ها وپیگیری های نمایندگان پیشین شهرمان که تلاش خود را برای رفع مشکلات انجام دادند تقدیر و تشکر می کنیم.

حجت الاسلام امینی با تاکید بر اینکه همه ما باید بمانیم و شهرمان را آباد کنیم عنوان داشت: سرمایه داران بختیاری مان باید بیایند و در صنایع پایین دستی شهرمان سرمایه گذاری کنند و برای جوانان مان اشتغال ایجاد کنند./آسماری