حجم آلاینده‌های زیست محیطی کارخانه سیمان مسجد سلیمان کاهش یافته است
حجم آلاینده‌های زیست محیطی کارخانه سیمان مسجد سلیمان کاهش یافته است

سایت خبری شهر اولین ها//رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان گفت: حجم آلاینده های زیست محیطی کارخانه سیمان مسجد سلیمان در چهار سال اخیر کاهش یافته است اما به منظور رفع معضل آلاینده های زیست محیطی این کارخانه تلاش همه جانبه مسئولان در این زمینه لازم است. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، بهروز نجاتی […]

سایت خبری شهر اولین ها//رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان گفت: حجم آلاینده های زیست محیطی کارخانه سیمان مسجد سلیمان در چهار سال اخیر کاهش یافته است اما به منظور رفع معضل آلاینده های زیست محیطی این کارخانه تلاش همه جانبه مسئولان در این زمینه لازم است.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، بهروز نجاتی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در جهت رفع آلاینده‌های زیست محیطی کارخانه سیمان کارون  اظهارداشت: در منطقه گل گیرمسجد سلیمان در چهار سال اخیر شاهد کاهش حجم آلاینده‌های زیست محیطی در این کارخانه شده است اما به منظور رفع آلاینده‌های زیست محیطی ناشی از فعالیت این کارخانه تلاش همه جانبه مسئولین در این زمینه لازم است.

 وی افزود: پوشش گیاهی منطقه گل گیر، اراضی کشاورزی، حیات وحش و تفرج گاه این منطقه در معرض آلاینده های زیست محیطی ناشی از فعالیت کارخانه سیمان در این منطقه قرار دارند.

رئیس اداره محیط زیست مسجدسلیمان گفت: حجمی از آلاینده‌های زیست محیطی این کارخانه هم اکنون سلامتی مردم را در این منطقه تهدید می‌کند و پیگیری‌های قضایی از سوی اداره حفاطت محیط زیست مسجد سلیمان در جهت رفع آلاینده‌های زیست محیطی کارخانه سیمان صورت گرفته است.

وی با اشاره به ضرورت ادامه تلاش‌ها برای رفع آلاینده‌های زیست محیطی بیان کرد: با هماهنگی‌های که بین دستگاه‌های مختلف شهرستان وجود دارد تلاش های خود را در این زمینه با جدیت ادامه خواهیم داد و پیگیری های قضایی در این خصوص در صورت عدم رفع الاینده های زیست محیطی کارخانه سیمان حتی می‌تواند منجر به تعطیلی این کارخانه نیز بشود.

نجاتی افزود: مشکلاتی که هم اکنون در سیستم فیلتراسیون این کارخانه وجود دارد منجر به تولید آلاینده های زیست محیطی میشود و با توجه به این مسئله می‌توان با رفع مشکلات موجود در سیستم فیلتراسیون این کارخانه از تولید الاینده های زیست محیطی ناشی از فعالیت کارخانه سیمان درمنطقه گل گیر جلوگیری کرد.

تسنیم