حضور جوان مسجدسلیمانی در تیم ملی وزنه برداری ایران
حضور جوان مسجدسلیمانی در تیم ملی وزنه برداری ایران

سایت خبری شهر اولین ها//وزنه بردار جوان مسجدسلیمانی عضو تیم نفت با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی شد . به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور رده سنی 18-17 سال به […]

سایت خبری شهر اولین ها//وزنه بردار جوان مسجدسلیمانی عضو تیم نفت با درخشش در مسابقات قهرمانی کشور موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی شد .

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور رده سنی 18-17 سال به میزبانی همدان در روزهای 22 تا 24 مهر ماه برگزار شد .

در این مسابقات که وزنه برداران تیم های منتخب استان های کشور حضور داشتند تیم مازنداران با 530 امتیاز ، خوزستان با 498 امتیاز و گیلان با 317 امتیاز به عناوین اول تا سوم دست یافتند .

رحمان اورامه وزنه بردار جوان تیم نفت مسجدسلیمان که در دسته 94 کیلوگرم تیم منتخب خوزستان را همراهی می کرد با بالا بردن وزنه 142 کیلوگرمی در حرکت یک ضرب و 175 کیلوگرمی در حرکت دو ضرب و در مجموع با 317 کیلوگرم مدال نقره مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد .

این وزنه بردار خوش آتیه مسجدسلیمانی ضمن کسب این مدال ارزشمند برای استان خوزستان توانست به همراه محمد امین علی پور و محمد حسین رییسی دیگر مدال آوران خوزستانی به اردوی تیم ملی دعوت راه یابند .