حضور فعالان محیط زیست مسجدسلیمان در آگاهی بخشی به شهروندان
حضور فعالان محیط زیست مسجدسلیمان در آگاهی بخشی به شهروندان

شهر اولین ها// فعالان محیط زیست و سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان با حضور در ایستگاه اطلاع رسانی پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس طی روزهای اخیر نقش مهمی در آگاهی بخشی به شهروندان در این زمینه داشته اند. به گزارش شهر اولین ها، با شیوع ویروس کرونا در اقصی نقاط کشور و شدت گرفتن […]

شهر اولین ها// فعالان محیط زیست و سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان با حضور در ایستگاه اطلاع رسانی پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس طی روزهای اخیر نقش مهمی در آگاهی بخشی به شهروندان در این زمینه داشته اند.

به گزارش شهر اولین ها، با شیوع ویروس کرونا در اقصی نقاط کشور و شدت گرفتن پیک بیماری در روزهای اخیر لزوم حضور و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد و انجمن‌های غیر دولتی و مشارکت و همراهی مردم در عملیات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نقش موثری در این زمینه داشته است. سمن‌ها با حساس‌سازی جامعه و فعالیت‌های فرهنگی و اقدامات اجرایی می‌توانند در کنار شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات مسجدسلیمان در پیشگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا وارد فاز عملیاتی شوند.

انجمن های مردم نهاد حوزه محیط زیست و فعالین اجتماعی مسجدسلیمانبا هدف آگاهی بخشی به جامعه و افزایش سطح سواد سلامت و بهداشت شهروندان طی روزهای اخیر نقش موثری ایفا نموده اند. در این برنامه که در محل ایستگاههای اطلاع رسانی پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا ویروس از اوایل هفته جاری آغاز شده و ادامه خواهد یافت توزیع دستکش رایگان، طریقه درست کردن صحیح انواع گندزدا، آموزش شیوه های صحیح خودمراقبتی برای پیشگیری و کنترل این ویروس کرونا و کاهش استرس از طریق دیدارهای چهره به چهره با شهروندان انجام می پذیرد.