خانه تکانی در مسجدسلیمان/ سرمربی جدید نفت چه کسی است؟
خانه تکانی در مسجدسلیمان/ سرمربی جدید نفت چه کسی است؟

سایت خبری شهر اولین ها//حسین زمانی : نفت مسجد سلیمان در لیگ اول دسته اول باشگاه های کشور نتوانست سهمیه لیگ برتر را به دست آورد. به هر حال نفت با وجود تغییراتی که داشت و هزینه هایی که کرد نتوانست انتظار هوادارانش را برآورده کند.  روز گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه ظرف روزهای آینده […]

سایت خبری شهر اولین ها//حسین زمانی : نفت مسجد سلیمان در لیگ اول دسته اول باشگاه های کشور نتوانست سهمیه لیگ برتر را به دست آورد. به هر حال نفت با وجود تغییراتی که داشت و هزینه هایی که کرد نتوانست انتظار هوادارانش را برآورده کند.

 روز گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه ظرف روزهای آینده خانه تکانی کلی در این باشگاه انجام می شود. اصلا بعید هم نیست که تغییرات احتمالی از تعدادی مدیران شر.هع و به کادر فنی ختم شود. فرزاد حافظی از شانس بسیار کمی برای ماندن روی نیمکت برخوردارخواهد بود. در این زمینه شنیده ایم چند گزینه جانشین این مربی در نظر گرفته شده است. این خبر را به واسطه لحن حرف های یکی از مدیران باشگاه مناطق نفت خیز جنوب در قبال فرزاد حافظی  می توان تایید کرد.

این مقام مسوول درباره فرزاد حافظی می گوید: او از مربیان جوان و آینده دار فوتبال خوزستان است اما اگر بخواهیم با دورنمای لیگ برتری تیم فصل بعد را تشکیل بدهیم نمی توانیم روی این  مربی حساب کنیم. به همین دلیل درصدد انتخاب یک مربی با تجربه هستیم. وی البته درباره نام های مورد نظرش حرفی نمی زند اما شنیده می شود باشگاه نفت مسجد سلیمان باب گفتگو با چند گزینه را باز کرده است. گزینه مورد نظر باشگاه نفت به احتمال فراوان برادر مدیر عامل باشگاه مناطق نفت خیز جنوب (داریوش یزدی) خواهد بود.

*جلوگیری از دلالیسم!
یکی از اهداف مدیریت باشگاه نفت مسجد سلیمان در فصل آتی جلوگیری از دلالیسم است.
هدایت یزدی که فصل قبل پس از بسته شدن نفت مدیر عامل این باشگاه شد قصد دارد پای یکسری افراد را از باشگاه نفت بریده تا به قول معروف در راستای مبارزه با دلالیسم قدم های مثبتی بر دارد. سال گذشته افرادی در باشگاه نفت رفت و آمد می کردند که  اهالی فوتبال مسجد سلیمان آنها را دلال می دانستند البته این افراد غیر خوزستانی از حمایت برخی ارز اعضای کادر فنی نفت هم برخوردار بودند و به نوعی برای جذب بازیکنان قبل از آمدن به باشگاه با آنها هماهنگ بودند.
این شایعات سبب شده هدایت یزدی با حساسیت بیشتری به موضوع نقل و انتقالات نفت مسجد سلیمان نگاه کند و مانع از یکسری اقدام های سود جویانه شود.