خسارت به فضای سبز خرمشهر در پی خاموشی ها
خسارت به فضای سبز خرمشهر در پی خاموشی ها

شهردار خرمشهر از سرقت کابل های برق و تاسیسات روشنایی به عنوان بیشترین خسارت وارد شده به بوستان ها یاد کرد و گفت:  در اکثر پارک ها اقلامی همچون کابل های برق، چراغ، پروژکتور و ریسه به سرقت رفته و و بلوار ساحلی خرمشهر نیز از این سرقت ها بی نصیب نبود. 

عصر اولین ها// شهردار خرمشهر گفت: خاموشی بوستان ها و فضای سبز در پی تصمیم ستاد کرونا، باعث سرقت و تخریب اموال بوستان های خرمشهر شده و خسارت های قابل توجهی به بار آورد.

به گزارش عصر اولین ها به نقل از تیتربرتر؛ منصور علوانی در گفت و گو با خبرنگار تیتر برتر، گفت: شهرداری موظف به اجرای تصمیمات ستاد کروناست و به همین خاطر پارک های خرمشهر خاموش شدند. 

وی از سرقت کابل های برق و تاسیسات روشنایی به عنوان بیشترین خسارت وارد شده به بوستان ها یاد کرد و گفت:  در اکثر پارک ها اقلامی همچون کابل های برق، چراغ، پروژکتور و ریسه به سرقت رفته و و بلوار ساحلی خرمشهر نیز از این سرقت ها بی نصیب نبود. 

علوانی ادامه داد: با وجود اینکه برخی پارک های خرمشهر نگهبان هم دارند اما کاهش میدان دید باعث سرقت کابل های برق شد و برخی المان ها نیز به سرقت رفت یا تخریب شد.

شهردار خرمشهر با بیان اینکه برآورد دقیق و کلی خسارت های ناشی از سرقت و تخریب ها وجود ندارد، میزان تقریبی خسارت وارد شده به هر پارک را بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان برآورد کرد.