خودسوزی ناموفق یکی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ در مسجدسلیمان
خودسوزی ناموفق یکی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ در مسجدسلیمان

عصر اولین ها// یکی از پرسنل اورژانس جاده ای ۱۱۵ منطقه دوراهی لالی قصد خودسوزی داشت که این موضوع با وساطت پرسنل و برخی مسئولین شهرستان متوقف شد. گفته می شود این اقدام در اعتراض به سیاست های مسئول فوریت های پزشکی صورت گرفته است. به گزارش عصر اولین ها، یکی از پرسنل اورژانس جاده […]

عصر اولین ها// یکی از پرسنل اورژانس جاده ای ۱۱۵ منطقه دوراهی لالی قصد خودسوزی داشت که این موضوع با وساطت پرسنل و برخی مسئولین شهرستان متوقف شد. گفته می شود این اقدام در اعتراض به سیاست های مسئول فوریت های پزشکی صورت گرفته است.

به گزارش عصر اولین ها، یکی از پرسنل اورژانس جاده ای ۱۱۵ منطقه دوراهی لالی قصد خودسوزی داشت که با دخالت به موقع همکاران و برخی مسئولین شهرستان متوقف شد و این قائله پایان یافت. گفته می شود این فرد در اعتراض به سیاست های مسئول فوریت های پزشکی ۱۱۵ قصد خودسوزی داشته است. علاوه بر این جمعی از پرسنل فوریت های پزشکی چندی قبل نیز طی نامه ای به رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن اعتراض به عدم مدیریت صحیح فوریت های پزشکی مسجدسلیمان خواستار رسیدگی به این موضوع شده بودند. شایان ذکر است که مسئول جدید فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ مسجدسلیمان شهریورماه ۹۹ منصوب شده است.