درخشش دانش آموزان مسجدسلیمانی در جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو
درخشش دانش آموزان مسجدسلیمانی در جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو

عصر اولین ها// دانش آموزان مسجدسلیمانی در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو ضمن کسب موفقیت به دریافت دیپلم افتخار نائل شدند. به گزارش عصر اولین ها، سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی کانگورو در ایران برگزار شد و سه تن از دانش آموزان مسجدسلیمانی موفق به دریافت دیپلم افتخار از انجمن جهانی ریاضیات کانگورو […]

عصر اولین ها// دانش آموزان مسجدسلیمانی در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو ضمن کسب موفقیت به دریافت دیپلم افتخار نائل شدند.

به گزارش عصر اولین ها، سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی کانگورو در ایران برگزار شد و سه تن از دانش آموزان مسجدسلیمانی موفق به دریافت دیپلم افتخار از انجمن جهانی ریاضیات کانگورو شدند. در این جشنواره سه تن از دانش آموزان پایه هفتم مدرسه استعدادهای درخشان فرزانگان مسجدسلیمان به نام های الهه سالاری، ریحانه بهرامی و زینب مولایی ضمن افتخارآفرینی موفق به کسب دیپلم افتخار جشنواره شدند. علاوه بر این در این دوره یکی دیگر از این دانش اموزان موفق به کسب مدال نقره جشنواره گردید.

گفتنی است جشنواره ریاضیات کانگورو یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های بین‌المللی دانش‌آموزی است که با هدف ترویج و علاقه‌مند کردن دانش‌آموزان به ریاضیات و همچنین توجه به رشد خلاقیت و ارتقاء آموزش ریاضی با رویکرد حل مسئله در بیش از ۸۰ کشور جهان برگزار می‌شود. مسئله های این جشنواره با هدف بکارگیری توانمندی دانش آموز در حل خلاقانه ی مسئله طراحی می شود و ۳۰ درصد دانش آموزان برتر ، از طرف انجمن جهانی ریاضیات کانگورو بدون مرز، موفق به دریافت دیپلم افتخار می شوند.