دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع کوه شو و لندر شهرستان اندیکا
دستگیری شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع کوه شو و لندر شهرستان اندیکا

سایت خبری شهر اولین ها//شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع کوه شو و لندر شهرستان اندیکا که اقدام به تیراندازی و شکار نموده بودند دستگیر و اسلحه های آنان کشف و ضبط گردید. به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، در پی گشت و کنترل مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اندیکا در راستای […]

سایت خبری شهر اولین ها//شکارچیان غیر مجاز در منطقه شکار ممنوع کوه شو و لندر شهرستان اندیکا که اقدام به تیراندازی و شکار نموده بودند دستگیر و اسلحه های آنان کشف و ضبط گردید.

به گزارش سایت خبری شهر اولین ها، در پی گشت و کنترل مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان اندیکا در راستای جلوگیری از تخلفات شکار و صید در حوزه استحفاظی، دو نفر متخلف شکار غیر مجاز دستگیر و تعداد ۳ قطعه تیهو ، یک قطعه کبوتر کوهی و ۲ قبضه اسلحه شکاری از متخلف کشف و ضبط گردید.
وحید شالوئی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اندیکا با بیان این خبر افزود: متخلفین در منطقه تیر اندازی ممنوع کوه شو و لندر دستگیر و جهت پیگیری مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
لازم بذکر است، منطقه شکار ممنوع شو و لندر در جنوب شهرستان اندیکا واقع شده و منطقه حفاظت شده شیمبار در فاصله ۸۰ کیلومتری آن قرار گرفته است وعمده ارتفاعات آن معروف به لندر با حداکثر ارتفاع ۱۱۵۶ متر و حداقل ارتفاع آن از سطح دریا ۱۸۰ متر می باشد.