دکتر جلیلی : پیشنهاد تخصیص یک درصد از درآمدهای نفتی به خوزستان در مجلس به تصویب رسید
دکتر جلیلی : پیشنهاد تخصیص یک درصد از درآمدهای نفتی به خوزستان در مجلس به تصویب رسید

سایت خبری شهر اولین ها// نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس گفت: پیشنهاد تخصیص یک درصد از درآمدهای نفتی به خوزستان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است. اسماعیل جلیلی در شورای برنامه ریزی خوزستان عنوان کرد: مباحث اقتصاد مقاومتی از سال ٩٢ مطرح و مورد توجه اقتصاددانان کشور قرار گرفت. پس از گذشت دو […]

سایت خبری شهر اولین ها//

نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس گفت: پیشنهاد تخصیص یک درصد از درآمدهای نفتی به خوزستان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

اسماعیل جلیلی در شورای برنامه ریزی خوزستان عنوان کرد: مباحث اقتصاد مقاومتی از سال ٩٢ مطرح و مورد توجه اقتصاددانان کشور قرار گرفت. پس از گذشت دو سال، ارزیابی های صورت گرفته در این زمینه نشان می دهند برخی شاخص های این نوع اقتصاد رشد قابل توجه و برخی نیز راکد مانده اند.

وی افزود: در راستای تحقق شعار سال نیازمند توجه جدی به برنامه ای برای اقدام و ارزیابی به منظور عمل کردن هستیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت: به شاخص های اقتصاد مقاومتی تنها زمانی عمل خواهد شد که برنامه هایی را در این خصوص به تصویب برسانیم.

وی اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در زمینه اقتصاد مقاومتی باید علاوه بر بخش های دولتی، بخش خصوصی فعال در کشور را هم شامل شود. همه بخش های فعال اقتصادی در استان نیز به الطبع این مسئله باید دارای برنامه شوند.

جلیلی تصریح کرد: پیشنهاد تخصیص یک درصد از درآمدهای نفتی به خوزستان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است. این پیشنهاد جز الحاقیه هایی است که مورد موافقت قرار گرفته است. برنامه ششم توسعه نیز در کنار همه فراز و فرودهای صورت گرفته به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: سهم استان خوزستان از بهره وری نیروی کار، رشد اقتصادی و بهبود شاخص های مهم اقتصادی مشخص شود تا تاثیرات افزایش چنین موضوعاتی نمایان شود.

مرجع / مـهـر