دیدارهای خانگی بعدی نفت مسجدسلیمان برای هواداران رایگان خواهد بود
دیدارهای خانگی بعدی نفت مسجدسلیمان برای هواداران رایگان خواهد بود
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان معتقد است زردپوشان MIS با رضا مهاجری به شرایط نرمالی رسیده‌اند.

هدایت یزدی درباره شرایط تیم نفت مسجدسلیمان در هفته‌های پایانی لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داریم و امیدوارم وضعیت روانی و کیفیت بازی تیم استمرار داشته باشد. مقابل تراکتور ۹۰ دقیقه مالک میدان بودیم و تنها نکته منفی این بود که پیروز نشدیم. اگر تراکتور را می‌بردیم، ۶۰ تا ۷۰ درصد بقای ما قطعی می‌شد. پنالتی تراکتور هم به نظر ما درست نبود، اما آن را به کارشناسان داوری می‌سپاریم.

وی در مورد رایگان شدن ورود به ورزشگاه برای تماشاگران و در این خصوص که آیا تزریق واکسن آنها بررسی شد یا خیر، گفت: امیدوارم حضور هواداران مستمر باشد و برای بهره بردن از آنها، بلیت‌های بازی را رایگان کردیم. سامانه فروش بلیت به ستاد مبارزه با کرونا وصل بود و مشکلی بابت بررسی هواداران وجود نداشت. دیدارهای خانگی بعدی نفت هم به روی هواداران رایگان خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص تفاوت این تیم فوتبال نسبت به دوران سرمربیگری محمود فکری خاطرنشان کرد: هر کسی شیوه خودش را دارد و سبک بازی تیم فکری هم آن شکلی بوده است. مهاجری بازی هجومی را در دستور کار دارد و از زمانی که سرمربی نفت شده، تیم اردوهای خوبی در تهران داشت. شرایط تیم نرمال شده و بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند. نفت مسجدسلیمان نباید در رده چهاردهم جدول باشد.

یزدی درباره دیدار با فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه حافظیه که رقیب مستقیم نفت مسجدسلیمان برای بقا در لیگ برتر به شمار می‌رود، به تسنیم گفت: همه دیدارها مهم و حساس هستند. این دیدار هم سه امتیاز دارد و امیدوارم زمین حافظیه کیفیت لازم را داشته باشد. قطعاً شرایط این ورزشگاه مناسب بوده که مسئولان فدراسیون به این نتیجه رسیده‌اند بازی در حافظیه برگزار شود.

وی در مورد وضعیت مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان و مشکل زمین تمرین در این شهر عنوان کرد: تاکنون به تعهدات خودمان پایبند بوده‌ایم و شرایط ما مانند سایر باشگاه‌هاست. تیم‌های دیگر نیز حدود ۵۰ درصد از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرده‌اند. هر سال اردوهای خوبی برگزار می‌کنیم و مشکل خاصی نداریم. تلاش می‌کنیم فشار بیش از حدی به ورزشگاه شهید بهنام محمدی نیاوریم تا این زمین بیشترین کیفیت را داشته باشد.

  • منبع خبر : تسنیم