رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان: مجموعه ورزشی شهیدبهزادنیا می‌تواند میزبان لیگ‌های برتر استانی فوتبال باشد
رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان: مجموعه ورزشی شهیدبهزادنیا می‌تواند میزبان لیگ‌های برتر استانی فوتبال باشد

شهر اولین ها// رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان گفت: پروژه‌ ورزشی برای افتتاح در هفته دولت نداریم اما طرح‌های نیمه‌تمام در شهرستان وجود دارد. البرز حاجی‌پور اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت در شهرستان مسجدسلیمان نیز پروژه ورزشی برای افتتاح نداریم اما طرح‌های نیمه‌تمام از سال‌های قدیم و در حال کار وجود دارد. وی […]

شهر اولین ها// رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان گفت: پروژه‌ ورزشی برای افتتاح در هفته دولت نداریم اما طرح‌های نیمه‌تمام در شهرستان وجود دارد.
البرز حاجی‌پور اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت در شهرستان مسجدسلیمان نیز پروژه ورزشی برای افتتاح نداریم اما طرح‌های نیمه‌تمام از سال‌های قدیم و در حال کار وجود دارد.
وی افزود: سالن رزمی از دوره ریاست جمهوری دوره هفتم تاکنون در حال انجام ساخت و ساز است که در حال حاضر 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، زمین چمن طبیعی شهر گلگیر از سال 90 تاکنون کلنگ‌زنی شده و اعتبار آن نیز 100میلیون بوده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان ادامه داد: زمین ورزشی روستای تل بزان با اعتبار 150 میلیون سال94 شروع به‌کار کرده، زمین ورزشی عنبر این شهرستان با 70درصد پیشرفت فیزیکی از سال گذشته آغاز به‌کار کرده و اعتبار آن نیز 150 میلیون تومان است.
حاجی‌پور از پایان تجهیز مجموعه شهید بهزادنیا این شهرستان در سال 95 خبر داد و عنوان کرد: از سال 93 کار محوطه‌سازی، سرویس بهداشتی، جایگاه تماشاگران، تقویت نور و روشنایی و تقویت آب که مجموعه با اعتبار 93 میلیون تاکنون در حال انجام است.
رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: برای این مجموعه نیز یک دستگاه چمن‌زنی با اعتبار10 میلیون تومانی و پمپ آب‌رسانی با اعتبار4 میلیون و 500 هزار تومان خریداری شده است، که امیدواریم تا پایان امسال نیز شاهد بهره‌برداری از این ورزشگاه باشیم.
وی بیان کرد: این مجموعه امسال می‌تواند میزبان لیگ‌های برتر استانی فوتبال باشد.
وی در پایان همچنین از تجهیز چهار سالن ورزشی به سیستم گرمایشی و سرمایشی تا پایان سال 95 با اعتبار مورد نیاز 200 میلیون تومانی خبر داد.