زخم کاری مخابرات مسجدسلیمان بر تن شهروندان
زخم کاری مخابرات مسجدسلیمان بر تن شهروندان
همزمان با گرانی تعرفه اینترنت همراه، اختلال در شبکه اینترنت خانگی نیز به قوت خود باقی است.

عصر اولین ها// همزمان با گرانی تعرفه های اینترنت اپراتورهای تلفن همراه، اینترنت خانگی در مسجدسلیمان نیز با اختلالاتی همراه است که پیگیری های شهروندان نیز تاکنون در این خصوص به نتیجه نرسیده است.

به گزارش عصر اولین ها، عملکرد شرکت مخابرات در مسجدسلیمان طی ماههای اخیر با انتقادات متعددی همراه شده است. به گونه ای که روز گذشته در جریان اجرای برنامه هفتگی رادیو بختیاری جهانبخشی رئیس اداره مخابرات مسجدسلیمان طی گفتگوی تلفنی پاسخگوی برخی انتقادات به عملکرد مجموعه متبوع خود بود. از جمله این موارد قطعی اینترنت و اختلال در شبکه تلفن منطقه شهرک صنعتی از جمله نمایندگی ایران خودرو و عدم قبت سفارشات و درخواست های این واحد بوده است.

از دیگر انتقادات به عملکرد اداره مخابرات مسجدسلیمان اختلال در شبکه اینترنت خانگی بعلت وجود مشکلاتی در شبکه مخابرات است. این موضوع طی درخواست مکرر برخی شهروندان ارائه گردیده که تاکنون از سوی مجموعه مخابرات درصدد رفع مشکلات موجود اقدامی صورت نگرفته است. سال گذشته نیز خبری مبنی بر گلایه مردم شهرستان مسجد سلیمان نسبت به قطعی تلفن‌های ثابت در نقاط مختلف این شهرستان منتشر شده بود و این امر به یکی از مشکلات جدی در این شهر تبدیل شده بود. علاوه بر این اختلال در سامانه ۱۲۵ و تداوم قطعی تلفن مشترکین از دیگر مواردی بود که با انتقادات فراوان به عملکرد اداره مخابرات مسجدسلیمان همراه بود. موضوعی که با عنوان چالش سرقت کابل ها و شاهکار شرکت مخابرات همزمان با فراررسیدن نوروز در این پایگاه خبری نیست منتشر شده بود.

با تمام این تفاسیر به نظر می رسد ۳۴ ماه مدیریت کنونی اداره مخابرات مسجدسلیمان با چالش های مختلفی همراه شده که عدم رضایت برخی شهروندان نسبت به عملکرد موجود را در پی داشته است. از این رو بازنگری در نحوه پاسخگویی و خدمت رسانی به مشترکین و رفع مشکلات و موانع موجود از جمله مطالبات جدی شهروندان مسجدسلیمان در حوزه ارتباطی به شمار می رود.