زمین‌های خالی در اهواز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن
زمین‌های خالی در اهواز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن
معاون استاندار خوزستان گفت: مشکل عمده طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان، بحث تامین زمین است که امیدواریم در ۲ هفته آینده این موضوع حل شود.

به گزارش عصر اولین ها، محمد خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان بر کیفیت ساخت و انجام همزمان خدمات زیر بنایی و روبنایی تاکید و اظهار کرد: هنگام ساخت واحدها باید کنترل کیفیت و نظارت، توسط نظام مهندسی انجام شود.

وی افزود: شهرهایی که دارای متقاضی بوده و آورده اولیه را پرداخت کرده اند، عملیات اجرایی ساخت واحدها آغاز شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن کلان شهر اهواز در مناطق اکباتان و سپیدار در حال اجرا است، گفت: ما در اهواز به لحاظ زمین مشکل داریم همچنین در سنوات گذشته مناطقی برای طرح مسکن مهر جانمایی شد که مورد استقبال مردم قرار نگرفت.
خانچی گفت: تلاش می کنیم از زمین‌های خالی موجود در بافت شهر اهواز برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان استفاده کنیم.
به گفته خانچی مراحل ساخت هشت هزار و ۸۰۰ واحد مسکن در استان آغاز شده و طرح نهضت ملی مسکن در خوزستان ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
در طرح نهضت ملی مسکن خوزستان بیش از ۲۴۶ هزار نفر در سامانه ثبت نام اولیه انجام داده اند که از این تعداد بیش از ۱۷۷ نفر دادای شرایط اولیه بودند.