زنگ “شور عاطفه‌ها” در مسجدسلیمان نواخته شد
زنگ “شور عاطفه‌ها” در مسجدسلیمان نواخته شد
زنگ مراسم شورعاطفه ها در مسجدسلیمان با مشارکت کمیته امداد حضرت امام (ره) و آموزش و پرورش بصورت نمادین نواخته شد. 

به گزارش عصر اولین ها،مراسم شور عاطفه ها امسال به دلیل شرایط کرونایی و محدودیت های موجود ، بصورت نمادین در دبستان دوره دوم آیت الله طالقانی مسجدسلیمان با حضور هوشنگ فردی پور سرپرست آموزش و پرورش و منصورنیا مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مسجدسلیمان برگزار شد.

در این مراسم نمادین ، هوشنگ فردی پور سرپرست آموزش و پرورش مسجدسلیمان بخشش را باعث برکت یافتن مال معرفی و با اشاره به حدیثی از امام حسین(ع) نیاز مردم به ما را توفیقی خدایی بر شمرد.

وی همچنین با اشاره به اصل : ان احسنتم احسنتم لانفسکم گفت هر کار نیکی که انجام می دهیم برای خودمان انجام می دهیم.

فردی پور با اشاره به حماسه دانش آموز شهید علی لندی گفت : این دانش آموز با ایثار و فداکاری ، خود را در نظام خلقت ماندگار کرد.

در ادامه پژمان منصورنیا مدیر کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)‌ مسجدسلیمان با برشمردن خدمات ارائه شده توسط این نهاد از اختصاص واحد فرهنگی مجزا برای پیگیری امور دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد حضرت امام(ره) خبر داد.

منصورنیا با اشاره به کسب یک رتبه زیر ۸۰۰ در کنکور سراسری توسط یکی از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد مسجدسلیمان ، بر جایگاه تلاش و کوشش در کسب موفقیت علیرغم کمبود امکانات تاکید کرد.

سهراب مظفری بابادی رئیس سازمان دانش آموزی شهرستان نیز با بیان شعار مراسم شورعاطفه های امسال که “با هم مشق محبت بنویسیم” می باشد ، ترویج فرهنگ نیکوکاری بین کودکان و نوجوانان را هدف مراسم شور عاطفه ها دانست وی با اشاره به سابقه همکاری های خوب کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان و آموزش و پرورش خواستار تداوم این همکاری ها گردید.