ساختمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان پس از ۱۵ ماه تکمیل نشده+سند
ساختمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان پس از ۱۵ ماه تکمیل نشده+سند

عصر اولین ها// علیرغم گذشت بیش از یکسال از روند احداث ساختمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان روند عملیات اجرایی ان به کندی پیش می رود و از زمان تکمیل و بهره برداری از آن خبری در دست نیست.  به گزارش عصر اولین ها، آبان ماه ۱۴۰۱ مناقصه عمومی دو مرحله ای مقاوم سازی و بازسازی ساختمان […]

عصر اولین ها// علیرغم گذشت بیش از یکسال از روند احداث ساختمان تأمین اجتماعی مسجدسلیمان روند عملیات اجرایی ان به کندی پیش می رود و از زمان تکمیل و بهره برداری از آن خبری در دست نیست. 

به گزارش عصر اولین ها، آبان ماه ۱۴۰۱ مناقصه عمومی دو مرحله ای مقاوم سازی و بازسازی ساختمان اداری تامین اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد و با احتساب برگزاری فرآیند مناقصه شروع عملیات اجرایی آن به اواخر سال ۱۴۰۱ معطوف می شود. این مناقصه با برآورد تقریبی بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال جهت مقاوم سازی و بازسازی ساختمان اداری تأمین اجتماعی مسجدسلیمان برگزار شده است. با این حال بیش از ۱۵ ماه از آن تاریخ می گذرد و زمان تکمیل ساختمان و بهره برداری از آن خبری در دست نیست. علاوه بر این پیشرفت کُند پروژه موجب شده تا در زمینه خدمات رسانی به مراجعین نیز اختلالاتی ایجاد شود.

انتظار می رود اداره کل تأمین اجتماعی خوزستان ضمن پیگیری موضوع و شفاف سازی در خصوص عدم اجرای پروزه مطابق برنامه زمان بندی، دلایل عدم تکمیل و بهره برداری از ساختمان را اعلام نماید.