سارقان بعنف مسافرنما در مسجدسلیمان در دام قانون افتادند
سارقان بعنف مسافرنما در مسجدسلیمان در دام قانون افتادند

شهر اولین ها//فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: ۲ سارق بعنف تحت پوشش مسافر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ علی حسینی، فرمانده انتظامی مسجدسلیمان بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی مشکوک در یکی از مناطق این شهرستان، بلافاصله عوامل انتظامی در صحنه حاضر شدند […]

شهر اولین ها//فرمانده انتظامی مسجدسلیمان گفت: ۲ سارق بعنف تحت پوشش مسافر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی حسینی، فرمانده انتظامی مسجدسلیمان بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی مشکوک در یکی از مناطق این شهرستان، بلافاصله عوامل انتظامی در صحنه حاضر شدند و شخصی را که تعداد زیادی آثار ضرب و جرح با چاقو بر بدن وی مشهود بود رویت کردند که بلافاصله وی به بیمارستان منتقل نمودند.

وی تصریح کرد: فرد مصدوم اعلام کرد که ۲ سارق تحت پوشش مسافر سوار خودروی وی شده و پس از هدایت به مسیر خلوت بوسیله چاقو و قمه پس از درگیری و زخمی کردن، اقدام به سرقت وجوه نقد و تلفن های همراهم شدند، با توجه به اهمیت موضوع با دستورات و هدایت عملیاتی، این امر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ حسینی اذعان داشت: ماموران پلیس با بررسی دقیق صحنه جرم و انجام اقدامات تخصصی ۲ سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در ۲ عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان در ادامه افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مبلغ ۳۰۰ و ۶۹ هزار تومان وجه نقد و ۲ دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

این مقام انتطامی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شده اند، اظهار کرد: پلیس مسجدسلیمان با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه قاطعانه و قانونی برخورد می کند.