سرمربی سابق نفت مسجدسلیمان تنها ۴ روز در خرم آباد دوام آورد+عکس
سرمربی سابق نفت مسجدسلیمان تنها ۴ روز در خرم آباد دوام آورد+عکس
سرمربی خیبر خرم آباد با انتشار پستی از حضور در این تیم کناره گیری کرد.
سرمربی جدید تیم خیبر با گذشت چند روز از آغاز فعالیت در این تیم با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش از این سمت کناره‌گیری کرد.

به گزارش عصر اولین ها، بعد از  پایان این فصل از رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های کشور و حضور خیبر در رده پنجم جدول با ۵۲ امتیاز، باشگاه سرمربی یعنی فراز کمالوند را به سمت مدیریت باشگاه برگزید! و با نظر مدیر عامل جدید ابراهیم اشکش به عنوان سرمربی جدید تیم خیبر اعلام شد. ابراهیم اشکش پیش‌تر به همراه تیم استقلال ملاثانی که همواره از مشکلات مالی رنج می‌برد، حضور خوبی در بازی‌های دسته اول داشت اما تلاش‌های این مربی در نفت مسجد سلیمان و در دو مقطع نتوانست، به حفظ این تیم در بازی‌های لیگ برتر بینجامد و در نهایت اشکش و نفت مسجد سلیمان در پایان فصل سقوط کردند.

1883268

اشکش بعد از حضور در خیبر خرم آباد نوید صعود داد اما به نظر می‌رسد دچار اختلافات شدید با مدیران خیبر شد و حالا هم از سمت خود استعفاء کرد. او در صفحه شخصی‌اش نوشت: سپاس از مسئولان و مردم و هواداران عزیز لرستان بزرگ. تشکر از جناب دکتر عبدی و میدران باشگاه خیبر که در این چند روز به من محبت داشتند. آرزوی موفقیت برای تیم خیبر خرم آباد، نماد با ارزش لر تباران.