سرمربی نفت مسجدسلیمان: برای صعود به لیگ برتر هنوز راه دراز و سختی در پیش داریم
سرمربی نفت مسجدسلیمان: برای صعود به لیگ برتر هنوز راه دراز و سختی در پیش داریم

شهر اولین ها//محمود فکری در مورد وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: بعد از بازی با مس کرمان تمرینات را ۵ روز تعطیل کردیم و اکنون مشغول آماده‌سازی تیم هستیم و خودمان را برای بازی‌های دور برگشت آماده می‌کنیم. ۲ بازیکن از تیم ما جدا شدند. شهاب زندی و بهرام احمدی. در حال مذاکره با برخی […]

شهر اولین ها//محمود فکری در مورد وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: بعد از بازی با مس کرمان تمرینات را ۵ روز تعطیل کردیم و اکنون مشغول آماده‌سازی تیم هستیم و خودمان را برای بازی‌های دور برگشت آماده می‌کنیم. ۲ بازیکن از تیم ما جدا شدند. شهاب زندی و بهرام احمدی. در حال مذاکره با برخی بازیکنان هستیم تا اگر بتوانیم تیم را تقویت کنیم. حتی ممکن است یکی دو بازیکن دیگر از فهرست کنار بگذاریم تا بتوانیم بازیکنان بیشتری جذب کنیم.

وی در مورد اینکه خیلی‌ها تیم نفت مسجدسلیمان را لیگ برتری شده می‌دانند، گفت: هنوز راه دراز و سختی در پیش داریم. نیم‌فصل اول برای تیم ما خوب بود اما باید همچنان یکدل و سخت‌کوش باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه با حضور در لیگ برتر مشکلی برای تهیه بودجه و حمایت تیم وجود خواهد داشت یا نه، گفت:‌وقتی تیم لیگ برتری شود نفت نمی‌تواند تیم را پشتیبانی کند. باید از محلی دیگر هزینه‌های تیم تامین شود. نماینده مردم شهر در مجلس، امام جمعه و فرماندار نفت مسجدسلیمان در تلاش هستند با جذب اسپانسری مثل پتروشیمی شرایط را برای حضور در لیگ برتر فراهم کنند.

فکری در مورد برکناری مهدی پاشازاده از سرمربیگری نساجی با وجود نتایج خوب، گفت: هر باشگاهی صلاح خودش را می‌داند و این مسئله به من ربطی پیدا نمی‌کند و بهتر است من در این مورد صحبتی نکنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه برای فصل آینده و حضور در لیگ برتر هم مذاکراتی با مدیران باشگاه داشته یا نه، گفت: سر نخواستن من دعواست. من قراردادی برای فصل بعد با باشگاه ندارم. باید برای فصل آینده بنشینیم و مذاکره کنیم. معلوم نیست اصلا باشگاه من را بخواهد.