شهرک امام رضا (ع) مسجدسلیمان ویترین رزومه مدیرکل جدید بنیاد مسکن خوزستان+ تصاویر
شهرک امام رضا (ع) مسجدسلیمان ویترین رزومه مدیرکل جدید بنیاد مسکن خوزستان+ تصاویر
عدم تکمیل واحدهای شهرک امام رضا(ع) در مسجدسلیمان و نشست برخی از آن ها موجب شده تا لزوم پیگیری این موضوع پراهمیت تر جلوه نماید.

عصر اولین ها// شهرک امام رضا (ع) از جمله مهم ترین مناطقی بود که در سال‌های گذشته به دلیل تخریب‌های ناشی از زلزله تابستان 98 مسجدسلیمان برای احداث مسکن در نظر گرفته شد؛ استاندار خوزستان اسفندماه 1401 در بازدید از این شهرک بیان داشت: کارهای ابتدایی در شهرک امام رضا (ع) انجام و منازل به مردم واگذار شده اما در میانه راه به دلیل رهاسازی پیمانکاران کار نیمه‌کاره ماند.

از سوی دیگر سال گذشته خبری منتشر شد که به دلایل مختلف عملیات اجرایی ساخت واحدهای شهرک توسط برخی پیمانکاران به صورت نیمه تمام باقی و متوقف شده است. از طرفی عدم رعایت بعضی اصول فنی باعث ریزش بخش هایی از این واحدها شده است. پیمانکارانی که ستاد بازسازی انتخاب نموده و با درج اسامی آنان در تابلو اعلانات گفته شد تا مالکین جهت ساخت منازل خود با آنان قرارداد منعقد نمایند. پس از این موضوع بن سعید دادستان شهرستان مسجدسلیمان به همراه ریاست بنیاد مسکن و رییس راه و شهرسازی شهرستان پیرو مطالبات مردمی و لزوم ساماندهی منازل به جهت رفع مشکلات پیرامون این‌ پروژه از منازل در حال ساخت شهرک امام رضا (ع) بازدید نمود.

این روزها اخباری مبنی بر نشست فونداسیون و ترک های عمیق دیوار برخی واحدهای شهرک امام رضا(ع) به گوش می رسد. پیگیری برخی مالکین نیز از طریق فرمانداری و بنیاد مسکن مسجدسلیمان انجام گرفته اما پاسخ صحیحی به این پیگیری انجام نگرفته است. در حالی که پایگاه خبری عصر اولین ها در آذرماه 99 طی مطلبی به جزییات فنی و مهندسی و همچنین لزوم دقت نظارت بر روند احداث واحدهای شهرک تأکید نموده بود.

طی روزهای اخیر عمادی بعنوان مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان معرفی شده است. وی سابقه حضور بعنوان رییس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان را نیز در کارنامه دارد. چند روز قبل نیز مشکلات شهرک های ولیعصر و امام رضا (ع) مسجد سلیمان با حضور مولایی سرپرست فرمانداری و مدیران بنیاد مسکن کشور و استان طی جلسه ای بررسی شد.

با تمام این تفاسیر اکنون که رئیس پیشین ستاد بازسازی منازل زلزله زده مسجدسلیمان بعنوان مدیرکل بنیادمسکن خوزستان معرفی شده فرصتی برای پیگیری مشکلات شهرک امام رضا(ع) و تلاش برای رفع آن هاست. بدون شک مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان به خوبی می داند که خوب و بد منازل شهرک بخشی از رزومه مدیریتی وی خواهد بود و امیدواریم تا با پیگیری سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان و معاون هماهنگی امور عمرانی از طریق استان و نگاه میژه مدیرکل بنیاد مسکن، عمده مشکلات پیش روی شهروندان در تکمیل منازل و نواقص فنی و مهندسی رفع شود.