” شهر اولین ها ” در صدر رده بندی برترین سایتهای خبری مسجدسلیمان
” شهر اولین ها ” در صدر رده بندی برترین سایتهای خبری مسجدسلیمان

سایت خبری شهر اولین ها//سایت های خبری این روزها از موثر ترین رسانه های کشور به حساب می آیند. آنلاین بودن آن ها و قابلیت انتشار آخرین اخبار و تحولات یکی از عوامل موثر در میزان اثرگذاری رسانه های مجازی است. مسجدسلیمان یکی از شهرهای شمال خوزستان است که با توجه به جمعیت بیشترین آمار […]

سایت خبری شهر اولین ها//سایت های خبری این روزها از موثر ترین رسانه های کشور به حساب می آیند. آنلاین بودن آن ها و قابلیت انتشار آخرین اخبار و تحولات یکی از عوامل موثر در میزان اثرگذاری رسانه های مجازی است.

مسجدسلیمان یکی از شهرهای شمال خوزستان است که با توجه به جمعیت بیشترین آمار وبسایت های خبری را در استان خوزستان به خود اختصاص داده است و به گونه ای می توان گفت این شهرستان از نظر تعداد سایت های خبری و نیز تعداد زیاد خبرنگاران مطرح در سطح کشور یکی از مهم ترین قطب های خبری استان خوزستان است.

در همین راستا به تازگی و با کمک وبسایت معتبر الکسا رتبه بندی وبسایت های خبری مسجدسلیمان را تا پایان آبان ماه ۹۴ ارزیابی کردیم که در این بین رتبه بندی ۹ وبسایت خبری مسجدسلیمان معرفی شدند. از تغییرات چشمگیر این رتبه بندی حضور سایت خبری شهر اولین ها در رتبه اول پس از سه ماه فعالیت می باشد و این در حالیست که از اواخر مردادماه آغاز بکار نموده است.

سایت باشگاه روزنامه نگاران و خبرگزاری آسماری نیوز هم که در رتبه های دوم و سوم رده بندی قرار گرفته اند.لازم به ذکر است الکسا یک وبسایت معتبر بین المللی است که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف اقدام به رتبه بندی سایت های اینترنتی می نماید. خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین ۱ تا چند میلیون می باشد که هر چه این عدد به یک نزدیک تر باشد رتبه وبسایت بالاتر می باشد. این رتبه بندی بر اساس لحظه ای، روزانه، هفتگی و ماهانه قابل انجام است.

رتبه بندی سایت های خبری مسجدسلیمان تا پایان آبان ماه بدین شرح می باشد :

رتبه نام رسانه رتبه کشور فعلی رتبه جهانی فعلی
۱ سایت خبری شهر اولین ها                  ۹,۵۵۲            ۵۹۱,۹۹۳
۲ باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان   ۹,۶۱۰          ۴۸۰,۸۲۶
۳ خبرگزاری آسماری نیوز    ۹,۶۶۲      ۵۱۲,۵۰۷
۴ خبرگزاری سپنا     ۱۳,۴۶۱    ۶۷۵,۴۹۰
۵ خبرگزاری ام.آی.اس نیوز       ۱۶,۶۸۵       ۸۲۷,۳۳۶
۶ مسجدسلیمان آنلاین       ۲۴,۰۵۶       ۱,۳۶۱,۹۱۳
۷ صدای جوانان مسجدسلیمان    ۲۹,۴۲۵      ۱,۵۳۲,۸۳۲
۸ شبکه خبری مسجدسلیمان                  ۳۰,۶۶۷                    ۱,۳۶۵,۴۴۳
۹ پایگاه خبری زاگرس خبر     ۶۲,۱۷۷              ۱,۹۴۰,۴۶۸

1604_280