عملیات ساخت محور مسجدسلیمان به بازفت اغاز شد
عملیات ساخت محور مسجدسلیمان به بازفت اغاز شد

شهر اولین ها//با حضور استاندار خوزستان اغاز ساخت قطعه نخست جاده مسجدسلیمان به بازفت که یکی از پروژه های زیر ساختی استان است.کلید خورد. دکتر غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان پنجشنبه 23 دیماه در آيين آغاز عمليات اجرايي جاده مسجدسليمان – بازفت اظهار كرد: قطعه اول جاده مسجدسلیمان به شهرکرد به طول 20کیلومتر و اعتباری بالغ […]

شهر اولین ها//با حضور استاندار خوزستان اغاز ساخت قطعه نخست جاده مسجدسلیمان به بازفت که یکی از پروژه های زیر ساختی استان است.کلید خورد.

دکتر غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان پنجشنبه 23 دیماه در آيين آغاز عمليات اجرايي جاده مسجدسليمان – بازفت اظهار كرد: قطعه اول جاده مسجدسلیمان به شهرکرد به طول 20کیلومتر و اعتباری بالغ بر 89 میلیارد تومان احداث خواهد شد که اعتبار این پروژه توسط شرکت توسعه زیرساخت راههای کشور تامین شده است.

وي ادامه داد: امیدواریم با انجام این پروژه در این مسیر و ادامه آن در استان چهارمحال و بختیاری این محور به یک جاده اصلی و ایمن بین دو استان با نگاه گردشگری و اقتصادی-تجاری تبدیل شود. شريعتي تصریح کرد: این پروژه قرار است طی مدت زمان سه سال به بهره برداری برسد و در تلاشیم بخش های دیگر پروژه جاده خوزستان به شهرکرد که شامل جاده میانبر مسجدسلیمان به اهواز می شود هم بزودی به مرحله اجرا برسد. وي ادامه داد: با نگاه به ۲۰ سال گذشته مسجدسلیمان همه فکر می کردند این منطقه دیگر فراموش شده است اما برنامه ریزی های خوبی برای این شهرستان شده است و نتایج به صورت محسوس قابل مشاهده است.

شريعتي گفت: دولت مصمم است رفت و آمد به این شهرستان را تسهیل کند و این پروژه جاده مسجدسليمان به بازفت هم در راستای همین هدف است و مسجدسلیمان این قابلیت را به صورت جدی دارد که به عنوان یک منطقه توریست پذیر معرفی و برای آن سرمایه گذاري شود. استاندار خوزستان بيان كرد: حجم آب ها، جنگل ها، کوهها محل هایي است که می طلبد در آن سرمایه گذاري و از این پتانسیل بخوبی استفاده كرد که امیدوارم با همدلی به وجود آمده همه تلاش کنند گره های مردم یکی پس از دیگری باز شود. منبع:پایگاه اطلاعرسانی استانداری خوزستان