فرخوان طرح و ایده های نوروزی ویژه نوروز ۱۴۰۱ در منطقه آزاد اروند
فرخوان طرح و ایده های نوروزی ویژه نوروز ۱۴۰۱ در منطقه آزاد اروند

دبیر ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سازمان منطقه آزاد اروند با هدف جذب و دریافت ایده‌های اجرایی، فرهنگی، هنری و دینی از موسسات فرهنگی و هنری، فراخوان عمومی منتشر کرد. به گزارش فرینا، افسانه مصفا ضمن اعلام این خبر افزود: طرح ها و ایده هایی که دارای سهم مشارکت و حمایت بخش خصوصی […]

دبیر ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: سازمان منطقه آزاد اروند با هدف جذب و دریافت ایده‌های اجرایی، فرهنگی، هنری و دینی از موسسات فرهنگی و هنری، فراخوان عمومی منتشر کرد.

به گزارش فرینا، افسانه مصفا ضمن اعلام این خبر افزود: طرح ها و ایده هایی که دارای سهم مشارکت و حمایت بخش خصوصی و نهادها و اداره ها ی دولتی را داشته باشند، به دلیل سهولت اجرا در اولویت بررسی و انتخاب قرار خواهند گرفت.

مصفا در توضیح محل دریافت ارائه ایده ها، اظهار داشت: محل ارائه ایده های نوروزی به ادارات میراث فرهنگی شهرستان های آبادان و خرمشهر است و علاقه مندان می توانند تا تاریخ سه شنبه۱۷ اسفند ماه با مراجعه به این ادارات، ایده های خود را تحویل دهند.

دبیر ستاد نوروزی سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: گروه‌های فرهنگی هنری علاقه‌مند برای شرکت در این فراخوان و ارائه طرح‌ها، پیشنهاد هایشان و شرکت در برنامه‌های نوروزگاه ۱۴۰۱ برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانند به پرتال سازمان منطقه آزاد اروند به نشانی www.arvandfreezone.com مراجعه و یا باشماره های ۰۶۱۵۳۵۳۵۱۹۲-۰۶۱۵۳۵۳۵۱۸۷ تماس حاصل نمایند.