فضای شهر اهواز بسیار آلوده است
فضای شهر اهواز بسیار آلوده است

عصر اولین ها// رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: با توجه به افزایش بی‌رویه بار مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و فضای بسیار آلوده شهر، در صورت همکاری نکردن اصناف و مردم در اجرای محدودیت‌ها، قطعا ما نیز با متخلفان با جدیت تمام برخورد خواهیم کرد. دکتر مهران احمدی‌بلوطکی با اشاره به اعمال محدودیت‌های […]

عصر اولین ها// رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: با توجه به افزایش بی‌رویه بار مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و فضای بسیار آلوده شهر، در صورت همکاری نکردن اصناف و مردم در اجرای محدودیت‌ها، قطعا ما نیز با متخلفان با جدیت تمام برخورد خواهیم کرد.

دکتر مهران احمدی‌بلوطکی با اشاره به اعمال محدودیت‌های کرونایی از امروز اظهار کرد: در این مدت تنها گروه شغلی یک یعنی مشاغل ضروری اجازه فعالیت دارند. هر چند اعتقاد داریم اعمال محدودیت‌ها در مدت یک هفته کم است اما در صورت همراهی خوب اصناف و دیگر ارگان‌ها، در کنترل بیماری کمک بزرگی می‌کند.

وی افزود: در همین راستا، ۲۲ تیم بازرس بهداشت محیط نیز به صورت جدی در مناطق مرکزی و حاشیه‌ای شهر اهواز بر اجرای محدودیت‌ها نظارت می‌کنند.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به شلوغی بازارها و پاساژها گفت: در حال حاضر فضای شهر اهواز بسیار آلوده است؛ با توجه به افزایش بی‌رویه بار مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی و فضای بسیار آلوده شهر، در صورت همکاری نکردن اصناف و مردم در اجرای محدودیت‌ها، قطعا ما نیز با متخلفان با جدیت تمام برخورد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود در این روزها هیات‌های عزاداری نیز رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را با جدیت در دستور کار داشته باشند. در این روزها راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی سلامت و تبلیغ دستورالعمل‌های بهداشتی یا توزیع ماسک کار بسیار تاثیرگذاری خواهد بود.

  • منبع خبر : ایسنا